Monika Bagárová by PRIM

Monika Bagárová by PRIM jsou sportovní unisexové hodinky s trendy červeným LED displejem umístěným v pevném a lehkém hliníkovém pouzdře ve třech barevných provedeních - klasická černá, stylová červená a decentní šedá. Pomocí multifunkčního tlačítka lze přepínat mezi zobrazením času, data nebo roku. Pouzdro na sobě nese emblém MB a podpis Moniky Bagárové. Pohodlný černý silikonový pásek s pevnou nerezovou sponou Vám umožní pohyb bez omezení. Minimalistický design hodinek odpovídá dnešním trendům v módních stylech a je vhodný jako každodenní doplněk.

Hodinky podle návrhu Moniky Bagárové a designérů značky PRIM vyrobila společnost MPM-Quality.

Podívejte se na fotogalerii.

 

arrow
arrow
arrow

Výrobce

PRIM

Tradice hodinářské značky PRIM sahá až do roku 1948, kdy v České republice vznikl plán na výrobu náramkových hodinek. Po letech příprav a návrhů byl v roce 1954 vyroben první prototyp a jeho testy dopadly na výbornou.

První české hodinky měly mechanický stroj s ručním nátahem, 15 rubínových kamenů, kotvový krok a samokompenzační vlásek. Jejich sériová výroba začala v lednu 1957. Zařadili jsme se mezi dvanáct států světa, schopných sériově vyrábět náramkové hodinky.

Hodinky pod značkou PRIM ihned zaujaly nejen odbornou veřejnost, ale především zákazníky a naše značka se dostala do povědomí celé Evropy. Tyto první modely hodinek jsou do dnes oblíbené mezi sběrateli. Od té doby vzniklo pod značkou PRIM přes 6 miliónů hodinek a většina z nich stále dobře slouží našim zákazníkům.

VÍCE

 

MPM-QUALITY

Společnost MPM-QUALITY, v. o. s. byla založena v roce 1993 a hlavním zaměřením byl dovoz, distribuce a prodej hodinářského zboží. Našim cílem bylo obohatit a rozšířit nabídku hodinářského zboží na českém trhu. Díky našemu týmu se nám již v prvních několika letech podařilo získat značný podíl trhu v segmentu hodinářského zboží.

Počátkem roku 1994 jsme v rámci nové filozofie přistoupili k vytvoření vlastní hodinářské značky pod stejnojmenným názvem MPM-QUALITY. Spojením nápaditého designu, kvality a v neposlední řadě i cenové dostupnosti se nová značka postupně prosadila a stala konkurenceschopnou.

V následujících letech jsme se rozhodli rozšířit sortiment o reklamní produkty. I v tomto segmentu trhu se nám dařilo a dnes patříme k předním společnostem s reklamním zbožím v ČR.

VIDEO Z VÝROBY

arrow
arrow
arrow