český design & česká kvalita

arrow

PRIM by Josef Klír

Spolupráce tradiční české hodinářské značky s Josefem Klírem začala v rámci týdenního soustředění soutěže Pretty Woman ČR. Návrháře, který modelky a moderátorky soutěže pravidelně obléká, zaujala možnost vytvořit kolekci hodinek, které budou zároveň originální a cenově dostupné. Vznikla tak originální limitovaná kolekci hodinek s moderním českým designem.

„Ne všechny ženy mají příležitost obléknout si moje šaty, a to z různých důvodů. Jsem rád, že budou moci sáhnout po stylovém módním doplňku v podobě hodinek, kterým jsem vdechl život,“  říká s nadšením o kolekci Josef Klír.

 

Hodinky PRIM by Josef Klír jsou určeny nejen finalistkám soutěže Pretty Woman ČR, ale především Vám. Dobrou zprávou pro všechny milovníky módy jistě je, že se nám podařilo udržet i u limitované kolekce zajímavé ceny, díky kterým jsou hodinky dostupné pro každého.

Hodinky PRIM by Josef Klír nabízíme ve třech modelových řadách:

  • dámský model Pretty Woman
  • dámský model Alcyon
  • pánský model Retrograde

arrow

Josef Klír (*12. 5. 1972)

je jedním z nejznámějších a nejvýraznějších módních návrhářů české módní scény.

Josef Klír Absolvoval střední oděvní školu v Liberci a již během studií začal navrhovat kostýmy pro populární české zpěvačky i modelku Evu Herzigovou. Od té doby jeho hvězda dále stoupá. Navrhoval šaty pro Miss ˇČR a SR, kostýmy do videoklipu Black Milk, či image party po společné akci Moet/Christian Dior v Praze. Oblékal také moderátory a finalisty pěvecké soutěže SuperStar. Dvakrát získal titul Návrhář roku v soutěži Svatební šaty.

 

V roce 1999 si na pražské Malé Straně otevřel módní ateliér, kde představil značku Josef Klír definitely in! a džínovou módu s označením JKJ. V roce 2005 uvedl svou první kolekci spodního prádla a o rok později s kolekcí Jaro 2007 debutoval na newyorském týdnu módy. Jeho autorská přehlídka v roce 2006 v pražském hotelu Hilton byla vyhlášena Přehlídkou roku v ČR.

Smyslné až provokativní modely Josefa Klíra jsou určeny zejména pro zájemce o originální módu, kteří nemají obavy budit pozornost. Josef Klír spojuje zdánlivě nekombinovatelné barvy, vzory a materiály, takže majitelé jeho modelů jsou ve společnosti doslova nepřehlédnutelní.

arrow

PRETTY WOMAN

E-SHOP

Dámské společenské multifunkční mechanické hodinky s automatickým natahováním jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli 316 L, která je vyleštěna do vysokého lesku. Ocelové pouzdro hodinek kryje safírové sklo, pouzdro uzavírá šroubovací dýnko s podpisem Josefa Klíra. Náramek tohoto modelu má nízkou sponu a boční pojistku. Na černém číselníku na první pohled zaujme asymetricky umístěná sekundová ručka na pozici 6. hodiny.Elegantní kovový náramek z ušlechtilé nerezové oceli 316L s nízkou sponou tzv. motýlek doplňuje společenský charakter hodinek. Hodinky jsou dodávány v luxusním balení, které nese podpis návrháře Josefa Klíra.

 

arrow
arrow
arrow
arrow
arrow