Nové modely

PRIM-FASHION
PRIM

Fashion

Originální a trendy dámské hodinky PRIM Fashion, které upoutají pozornost všech žen. Kolekce automatických hodinek pro milovnice barev a smyslu pro módu. Perfektní dárek pro ni!

E-shop
RETROGRADE
PRIM

Retrograde

Moderní pánské hodinky PRIM Retrograde s jedinečnou funkcí ukazatelem rezervy chodu. Ať už se rozhodnete pro formální oblek nebo volnočasové tričko, hodinky z dílny oblíbené značky PRIM váš outfit vždy dokonale doladí. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy nezklame.

E-shop
elegance_5
PRIM

Chrono Elegance

Připravili jsme pro Vás nový model moderní automatický chronograf hodinek PRIM ve speciální edici 50 ks. Tento model hodinek značky PRIM je perfektní kombinací mezi elegancí a výkonem s nádechem sportovního a retro designu.

O ediciE-shop
NOVE-BARVY
PRIM

Nové barvy

Hodinky PRIM Retro Elegance, PRIM Republika a PRIM Manager jsou hodinky, které se vryjí do paměti svého majitele. Vyzývavý a čistý design hodinek, který jsme na přání našich zákazníku vyrobili v nových barvách.

PIONEER-2
PRIM

Pioneer

Nadčasový prémiový model PRIM Pioneer se švýcarským „swiss made“ strojkem s automatickým natahováním. Tento model zaujme svým čistým zpracováním s velmi přehlednými arabskými číslicemi.

O ediciE-shop
PRIM

Skeleton

Vytvořili jsem pro Vás speciální edici 50 kusů nového modelu PRIM Skeleton. Odlište se od ostatních a buďte originální. Originální hodinky mají odhalený skeleton, což jim přidává na zajímavosti.

E-shop
RETRO-KLASIK
PRIM

Retro Klasik

Oblíbený model hodinek PRIM Retro Klasik s římskými indexy, které hodinkám dodávají elegantní vzhled. Hodinky, které se perfektně hodí k saku každého stylového muže.

E-shop
KLASIK-SLIM
PRIM

Klasik Slim Nato

Přitažlivost českých hodinek PRIM spočívá v detailně promyšleném vzhledu, který perfektně doplní společenský outfit stejně efektně, jako ten ležérní. Hodinky PRIM Klasik Slim Nato je typ, s kterým vystoupíte z davu a budete vlastnit designový kousek.

E-shop
PRIM

Klasik Slim Lady

Populární módní hodinky PRIM Klasik Slim Lady jsou krásným doplňkem k ležérním a designovým outfitům. Tento model zaujme svou jemností a „slim“ pouzdrem, které krásně doplní dámskou ruku jako jemný šperk.

E-shop
PRIM

Klasik Slim Medium

Hodinky PRIM Klasik Slim Medium je typ, s kterým zaujmete své okolí. Hodinky jsou navrženy jako „unisex“ model a jemný mash řemínek perfektně doplňuje celkový vzhled.

E-shop
Medium A

W03P.13016.A

Medium B

W03P.13016.B

Medium C

W03P.13016.C

OLYMPIA
PRIM

Olympia

Velmi elegantní módní hodinky PRIM Olympia které uchvátí svým jemným zpracováním a čistým provedením. Hodinky vhodné pro společenské akce, ale také jako krásný každodenní šperk.

E-shop
CERAMIC-ELITE
PRIM

Elite

Dámské hodinky si pro jejich nadčasový, elegantní vzhled všimne každý. Zamilujete si je i pro jejich schopnost dokonale splynout s vaším outfitem. Hodinky PRIM jsou snem každé ženy s decentním stylem a chutí zazářit.

E-shop