Individuální výroba hodinek

Kvalitní a dostupné náramkové hodinky si můžete u nás individualizovat a na přání Vám vytvoříme hodinky na míru.

Značkové hodinky PRIM ve spojení s vaší firmou potěší nejen vaše obchodní partnery nebo významné klienty, ale mohou posloužit také jako ocenění či odměna pro Vaše dlouholeté zaměstnance. Zároveň jsou elegantním společenským doplňkem pro řadu příležitostí a tím mohou vhodně obohatit Vaši firemní image. Můžete vytvořit vlastní firemní design nebo umístit logo, věnování přímo do hodinek.

Možnosti jsou téměř neomezené, např. umístění loga na číselník, pouzdro hodinek nebo dýnko. Také můžete změnit design ruček, modifikovat typ strojku v hodinkách. Na přání s našimi designery navrhneme a u nás vyrobíme limitovanou edici hodinek jen pro vás. Samozřejmostí je dárkové balení, které vám přizpůsobíme k příležitosti kterou potřebujete “zvěčnit”.

Více se můžete dozvědět v naší propagační brožuře:

Vytvořte si své osobité hodinky PRIM STÁHNOUT PDF (8 MB)

 

 

PRIM

arrow

Objednávka

prim@prim-hodinky.cz +420 608 762 736

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo máte zájem si objednat hodinky z kolekce PRIM s vlastním firemním designem, logem, jménem nebo věnováním, neváhejte nás kontaktovat.

Hodinky PRIM můžete vybírat na našem e-shopu nebo si je můžete přijít osobně prohlédnout a vybrat do naší značkové prodejny PRIM.

 

PRIM

arrow
arrow
arrow
arrow