After Dakar Párty 2015

Instaforex team Aleše Lopraise, výrobce hodinek PRIM, MPM-Quality, Pustevny a hotel Ráztoka Vás srdečně zvou na další ročník After Dakar Párty, který se koná tento pátek 6. 2. 2015 od 13:00 u hotelu Ráztoka. Čeká na Vás zábavné odpoledne plné dobré nálady, peruánská hudba, autodrom pro děti i pro dospělé – ZDARMA. Samozřejmě si můžete prohlédnou současnou i minulou dakarskou techniku, doprovodné vozy a poslechnout si, jak probíhala letošní rallye Dakar. Kromě Aleše Lopraise a jeho týmu Vás pozdraví i Karel Loprais, ambasador PRIM, který Vás seznámí s aktuálním modelem outdoorových hodinek PRIM Dakar 2015.

LETAK AFTER PARTY

A jelikož máme konečně krásnou zimu, budeme mít pro Vás na zahřátí čaj, svařák a pro silnější nátury i nějakou tu slivovici. O dobré jídlo a frgály se postará šéfkuchař hotelu Ráztoka.

V 16:00 začíná tisková konference, vzhledem k velikosti sálu je pouze pro zvané, během které promítne Aleš Loprais video z Dakaru 2015, přiblíží jeho průběh a nakonec odpoví na Vaše dotazy. Od 18:00 Vás zveme na raut. Vše pak bude pokračovat v uvolněné atmosféře, kdy si budete moci osobně s Alešem i členy jeho týmu popovídat nad sklenkou Budwaiseru.

SRDEČNĚ VÁS ZVE ALEŠ LOPRAIS, JEHO TÝM A PARTNEŘI.