Čas vítězit – Inline24 Extream Team Race

Sledujte spolu s námi úspěchy všech jezdců Inline maratonu 2017 ve Frýdku-Místku, okruh kolem Olešné.

Jako výrobce hodinek PRIM podporujeme extrémní in-line 24 maraton a jsme tak sponzorem časomíry všech závodníků.

IN-LINE 24 je Otevřené Mistrovství ČR v extrémním 24 hodin in-line maratonu dvojic, kterého se mohou účastnit i zahraniční závodníci. Cílem závodu je dosažení co možná největšího počtu ujetých okruhů (km) ve stanoveném limitu 24 hodin.

V letošním roce 2017, se máte opravdu na co těšit. Nové logo časomíry, vytvořené přímo pro závod v Beskydech a také luxusní přesýpací hodiny, které tak odstartují závod.

Závod začíná 24.06. a vy se můžete těšit na info ze závodu!

Fotogalerie ze závodu 2017

Sobota 24.06.2017 byla slunečná a pro náš tým přeci zajímavá, v 11:00 se odstartoval závod, znám také jako Inline24!

Pro tento závod jsme vytvořili speciálně osvětlené led časomíry, které tak zajišťovaly přesné informace pro všechny závodníky a jejich fanoušky.

V 9:15 odstartoval historicky první závod dětí nazvaného Olešnické Okolečko. Zúčastnilo se jej celkem 25 bruslařů a bruslařek. Nejmladším účastníkům bylo pouhých 6 let. Závodilo se v 5 různých kategoriích.

Adrenalinový a vytrvalostní závod Inline24 je otevřené mistrovství ČR v extrémním 24 hodin Inline maratonu! My jako sponzor časomíry gratulujeme všem zúčastněným a výhercům. Jaký byl celkový počet okruhů – 12 721 a najeto bylo 57 244,50 km! Toto skvělé číslo za 24 hodin!

Diváci si mohli v neděli po ukončení závodu užít exhibiční závod Sproten.

V neděli, bezprostředně po skončení INLINE24, proběhl na okruhu kolem přehrady Olešná Sporten exhibiční závod v jízdě na kolečkových lyžích. Na startu se objevili členové širšího reprezentačního výběru ČR v severských disciplínách (běh na lyžích a severská kombinace) a také několik jmen z polské reprezentační skupiny. Viděli jsme také několik olympioniků – sprintera Dušana Kožíška či sdruženáře Tomáše Portyka. A kdo ví, třeba mezi účastníky byli i příští olympionici, vždyť i tento závod spadal do přípravy na následnou sezónu s vrcholem na olympiádě v Korei!

Sporten exhibice se povedla! Z vítězství se radoval sdruženář

  1. Tomáš Portyk
  2. Dušan Kožíšek
  3. Kamil