Jarní a letní Vertikal

Jsme výrobce kvalitních sportovních hodinek PRIM a to nás pojilo ke spolupráci s známým českým outdoorovým magazínem Vertikál. Magazín pro všechny vyznavače outdoorových sportů a outdoorového způsobu trávení volného času.

Léto je v plném proudu a hodinky PRIM dostávají pořádný zápřah, a to proto, že je moderátoři z Vertikalu testují co to jde. Hodinky PRIM Carbon Fiber, PRIM Sport a PRIM Sport 300 M zažili už opravdu všecko, od krutých zimních večerů po vodácké sjezdy či cyklistické závody. Známí moderátoři En.Dru a Nasty hodinky PRIM nosí všude kam to jde!

Podívejte se na všechny díly zajímavého outdoorového pořadu a třeba se tak dozvíte skvělé typy na letní prázdnin, či nějaký zajímavý výlet. Hodinky PRIM jsou vždy u toho, a dokazují tak, svou kvalitu a odolnost.

1. Světový pohár horských kol Nové Město na Moravě – show Dannyho McAskilla 

2. Cyklojízda Eurovelo 13, od Šumavy, přes Rakousko až po vinné stezky do Lednice

3. Korutany ze sedla bicyklu (1.část) 

4. Korutany ze sedla bicyklu (2.část)

 

 

 

 

 

PRIM tým přeje všem krásné léto! Jezděte opatrně, protože ten čas na cestách nedoženete.

#primhodinky #hodinkyprovsechny #primnacestach

Naše hodinky jsou součástí natáčení a také všech extrémních akcí, kterým jsou moderátoři součástí. My tak máme jistotu, že jsou naše hodinky testovány v různých klimatických podmínkách. To nám zaručuje odolnost a kvalitu naších modelů, kteří En.Dru a Nasty rozhodně nešetří.

Podívejte se na ukázku z natáčení, máte tak jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí natáčení pořadu.