Limitovaná edice souhvězdí pro Českou Miss

Představení kolekce PRIM Souhvězdí, které zdobí ruce krásných českých modelek.

Jedním z nejkrásnějších vánočních symbolů jsou hvězdy. Ty jsou také ústředním motivem nové limitované kolekce hodinek PRIM Souhvězdí, která byla slavnostně pokřtěna dne 5. 12. 2011 v pražském Silwer Café Baru. Hodinky hvězdně září také díky ručně vsazovaným broušeným kamenům Preciosa rovněž české výroby. Kmotrou kolekce PRIM Souhvězdí se stala Česká Miss 2011 Jitka Nováčková.

V pražském Buddha baru společně sešla čtrnáctka nejkrásnějších českých dívek, aby se naposledy ukázala veřejnosti před odletem na soustředění České Miss 2012 do Thajska. Zároveň také finalistky v rámci setkání obdržely hodinky ze speciální limitované kolekce PRIM Souhvězdí. Hodinky, ručně osázené broušenými kameny rovněž české výroby, si dívky ihned nařídily na thajské časové pásmo.

„Kolekce se skládá ze čtrnácti hodinek, z nichž každý kus je originál. Jsou určeny pro čtrnáct krásných žen, mezi kterými již teď stojí budoucí královna krásy.“

Fotogalerie z křestu hodinek v Buddha baru v Praze 

Unikátní kolekci Souhvězdí vytvořila společnost MPM Quality se svou značkou PRIM společně s nejznámějším českým astrologem Petrem Messanym. Ten přiřadil ke každému kraji České republiky souhvězdí, které toto území nejlépe vystihuje. Zaměřil se na specifické krásy, kterými každý kraj oplývá a vybral souhvězdí, v jehož příběhu se objevují společné rysy.

Tak jako se hodináři MPM Quality s Petrem Messanym zabývali krásami českých krajů, hledá soutěž Česká Miss každý rok v těchto krajích nejkrásnější dívku republiky. Díky tomu je tato limitovaná kolekce hodinek určena právě pro finalistky České Miss 2012. Proto se kmotrou kolekce nemohl stát nikdo jiný, než krásná Jitka Nováčková, Česká Miss 2011, která své zápěstí ozdobila modelem Jižní Ryba, určeným pro jihočeský kraj, odkud modelka pochází.

Fotogalerie z oficiálního předávání – Veronika Kopřivová, Tereza Fajsková a další