Listopadové novinky pro dámy

Seznamte se s našimi dámskými modely hodinek, které jsme připravili pro Vánoční trh.

Řada W02P.10672

Elegantní dámské hodinky PRIM s quartzovým strojkem ocelovým pouzdrem na moderním koženém řemínku. Do tohoto modelu je vsazen kalibr Miyota 2035 a je uzavřen dnem z ušlechtilé nerezové oceli 316L. Vodotěsnost 5 ATM zaručuje odolnost proti vodě při běžném použití. Pod minerálním sklem je číselník s vystouplými indexy. Velmi jemný řemínek je zakončen klasickou sponou.

Řada W02P.10673

Moderní elegantní dámské hodinky s quartzovým strojkem a ocelovým pouzdrem zdobené krystaly Swarovski na koženém pásku Pouzdro hodinek je vyleštěno do vysokého lesku. Okruží je ozdobeno osmi ručně fasovanými krystaly Swarovski. Použitý strojek kalibr VJ21C pracuje pod číselníkem osazeným indexy zdobenými zirkony Swarovski. Hodinky drží na ruce kožený řemínek s klasickou sponou z nerezové oceli 316L.

Řada W02P.10675

Elegantní titanové společenské dámské hodinky PRIM zdobené krystaly Swarovski. Velmi nízké pouzdro spolu s náramkem tvoří celek a jsou vyleštěny do vysokého lesku. Navíc je povrch pouzdra zdoben krystaly Swarovski. O přesnost chodu skeletových ruček se stará quartzový kalibr VJ21C, který je ukryt pod čistým číselníkem s elegantními indexy.

Řada W02P.10671

Nízké dámské společenské hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli 316L, vyleštěné do vysokého lesku. Do pouzdra je vsazen nízký strojek VJ21C. Vodotěsnost 5 ATM zaručuje odolnost proti vodě při běžném použití. Pod safírovým sklíčkem se nachází přehledný číselník s arabskými číslicemi. Náramek z ušlechtilé nerezové oceli 316L. Nízká spona s boční pojistkou doplňuje společenský charakter hodinek.

Řada W02P.10237

Moderní titanové dámské quartzové hodinky PRIM na elegantním koženém pásku s reliéfním číselníkem a indexy zdobenými krystaly Swarovski.