Nové modely

PILOT_AUTOMATIC_BANNER_WEB_1920x600_2
PRIM

Pilot Automatic S.E.

Staňte se piloty svého času. Originální hodinky PRIM Pilot Automatic S.E. se safírovým sklem a designovým ciferníkem. Dopřejte si doplněk, se kterým se během chvíle ocitnete ve výšinách – i když budete zrovna stát nohama pevně na zemi.

E-shop
WEB_BANNER_INF+ELEG+TOUCH_1920x600
PRIM

Lady Automatic

Elegantní dámské automatické hodinky. Nově navržený ciferník s originální strukturou upoutá z každého úhlu. Dámský šperk, který se stane vaším každodenním doplňkem.

InfinityTouchElegant
paprsek_baner_web_1920x600
PRIM

Paprsek

Elegantní pánský model PRIM Paprsek s moderním strukturovaným ciferníkem s luminiscenčními doplňky. Model inspirovaný čistými liniemi, moderním designem v originálních barevných provedeních.

E-shop
favorit_baner_web_1920x600
PRIM

Favorit Safír

Populární klasický model PRIM Favorit Safír. Hodinky v rozmanitých barevných kombinacích, které zaujmou každého stylového muže. Elegantní retro nádech dodává hodinkám vybraný kožený řemínek.

E-shop
olympia_banner_web_1920x600
PRIM

Olympia Diamond

Velmi elegantní hodinky PRIM Olympia Diamond, které uchvátí svým jemným zpracováním a čistým provedením. Dámské módní hodinky osazeny 8 diamanty v ciferníku. Hodinky vhodné pro společenské akce, ale také jako krásný každodenní šperk.

E-shop
PILOT 20019_blue_1920x600-2
PRIM

Pilot Chrono 2019

Staňte se piloty svého času. Máte hlavu v oblacích? Pak na vašem zápěstí nesmí chybět hodinky Prim ze speciální kolekce Pilot Chrono 2019, které vzdávají hold české aviatice. Dopřejte si doplněk, se kterým se během chvíle ocitnete ve výšinách – i když budete zrovna stát nohama pevně na zemi.

E-shop
KLASIK_CZ_1920X600
PRIM

Klasik 61 CZ

Nové elegantní hodinky PRIM Klasik 61 CZ s čistými liniemi a originálním číselníkem. Hodinky zaujmou každého stylového muže. Nově s českými ukazateli dnů v týdnu.

E-shop
PARITA-1920X600
PRIM

Parita Lady

Klasické dámské hodinky PRIM v elegantním provedení s koženým řemínkem. Dámy oslní jednoduchý, ale velmi propracovaný ciferník s paprskovitým vzorem nebo perleťový doplněný indexy s českými zirkony. Hodinky jsou vyrobeny v edici pro muže i ženy.

E-shop
PARITA-MAN-3-1920X600
PRIM

Parita Men

Klasické pánské hodinky PRIM v elegantním provedení s koženým řemínkem. Hodinky jsou vyrobeny v edici pro muže i ženy. Pánové ocení ciferník s plastickým vzorem a vystouplými indexy.

E-shop