Nové modely

RETRO-AUTOMATIC-1920X600
PRIM

Retro Automatic

Automatické hodinky PRIM Retro Automatic byly inspirovány elegantní a nadčasovou retro dobou. Designový model s vypouklým sklem a originálním barevným řemínkem.

E-shop
favorit_1920X600-3jpg
PRIM

Favorit

Populární klasický model PRIM Favorit. Hodinky v rozmanitých barevných kombinacích, které zaujmou každého stylového muže. Elegantní retro nádech dodává hodinkám speciálně vybraný kožený řemínek.

E-shop
KLASIK-61-2
PRIM

Klasik 61

Elegantní hodinky PRIM Klasik 61 s čistými liniemi a originálním číselníkem. Hodinky zaujmou každého stylového muže.

E-shop
PRIM

Skeleton

Vytvořili jsem pro Vás speciální edici 100 kusů nového modelu PRIM Skeleton. Odlište se od ostatních a buďte originální. Originální hodinky mají odhalený skeleton, což jim přidává na zajímavosti.

E-shop
TITANIUM-2
PRIM

Sport Titanium

Pánská exkluzivní řada sportovních hodinek vyrobených z titanu, díky kterému jsou hodinky extra lehké. Hodinky zaujmou svým propracovaným ciferníkem v moderních barvách.

E-shop
OPEN-HEART-PEARL
PRIM

Open Heart Pearl

Dámské luxusní hodinky musí být šperkem, který nepodléhá prchavým módním trendům. Elegantní a nadčasový model v originálních barevných kombinacích, který oslní každou ženu.

E-shop
PRIM-SPORT-CHRONOGRAF-NOVE-MODELYY
PRIM

Sport Multifunction

Sportovní pánské hodinky inspirované legendárním model PRIM Sport za použití nových funkcí. Použité technologie a materiály odpovídající současným požadavkům, to jsou prvky, které tyto hodinky odlišuje od ostatních sportovních hodinek.

E-shop
PRIM-FASHION
PRIM

Fashion

Originální a trendy dámské hodinky PRIM Fashion, které upoutají pozornost všech žen. Kolekce automatických hodinek pro milovnice barev a smyslu pro módu. Perfektní dárek pro ni!

E-shop
RETROGRADE
PRIM

Retrograde

Moderní pánské hodinky PRIM Retrograde s jedinečnou funkcí ukazatelem rezervy chodu. Ať už se rozhodnete pro formální oblek nebo volnočasové tričko, hodinky z dílny oblíbené značky PRIM váš outfit vždy dokonale doladí. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy nezklame.

E-shop
elegance_5
PRIM

Chrono Elegance

Připravili jsme pro Vás nový model moderní automatický chronograf hodinek PRIM ve speciální edici 50 ks. Tento model hodinek značky PRIM je perfektní kombinací mezi elegancí a výkonem s nádechem sportovního a retro designu.

O ediciE-shop
NOVE-BARVY
PRIM

Nové barvy

Hodinky PRIM Retro Elegance, PRIM Republika a PRIM Manager jsou hodinky, které se vryjí do paměti svého majitele. Vyzývavý a čistý design hodinek, který jsme na přání našich zákazníku vyrobili v nových barvách.

PIONEER-2
PRIM

Pioneer

Nadčasový prémiový model PRIM Pioneer se švýcarským „swiss made“ strojkem s automatickým natahováním. Tento model zaujme svým čistým zpracováním s velmi přehlednými arabskými číslicemi.

O ediciE-shop
RETRO-KLASIK
PRIM

Retro Klasik

Oblíbený model hodinek PRIM Retro Klasik s římskými indexy, které hodinkám dodávají elegantní vzhled. Hodinky, které se perfektně hodí k saku každého stylového muže.

E-shop
CERAMIC-ELITE
PRIM

Elite

Dámské hodinky si pro jejich nadčasový, elegantní vzhled všimne každý. Zamilujete si je i pro jejich schopnost dokonale splynout s vaším outfitem. Hodinky PRIM jsou snem každé ženy s decentním stylem a chutí zazářit.

E-shop