Nové modely

PILOT-1920X600
PRIM

Pilot

Staňte se piloty svého času. Originální hodinky PRIM Pilot Chronograph s retro nádechem, které zaujmou svým zpracováním a PRIM Pilot Automatic se safírovým sklem a designovým ciferníkem.

E-shop
RETRO-AUTOMATIC-1920X600
PRIM

Retro Automatic

Automatické hodinky PRIM Retro Automatic byly inspirovány elegantní a nadčasovou retro dobou. Designový model s vypouklým sklem a originálním barevným řemínkem.

E-shop
favorit_1920X600-3jpg
PRIM

Favorit

Populární klasický model PRIM Favorit. Hodinky v rozmanitých barevných kombinacích, které zaujmou každého stylového muže. Elegantní retro nádech dodává hodinkám speciálně vybraný kožený řemínek.

E-shop
KLASIK-61-2
PRIM

Klasik 61

Elegantní hodinky PRIM Klasik 61 s čistými liniemi a originálním číselníkem. Hodinky zaujmou každého stylového muže.

E-shop
PRIM

Skeleton

Vytvořili jsem pro Vás speciální edici 100 kusů nového modelu PRIM Skeleton. Odlište se od ostatních a buďte originální. Originální hodinky mají odhalený skeleton, což jim přidává na zajímavosti.

E-shop
TITANIUM-2
PRIM

Sport Titanium

Pánská exkluzivní řada sportovních hodinek vyrobených z titanu, díky kterému jsou hodinky extra lehké. Hodinky zaujmou svým propracovaným ciferníkem v moderních barvách.

E-shop
OPEN-HEART-PEARL
PRIM

Open Heart Pearl

Dámské luxusní hodinky musí být šperkem, který nepodléhá prchavým módním trendům. Elegantní a nadčasový model v originálních barevných kombinacích, který oslní každou ženu.

E-shop
PRIM-SPORT-CHRONOGRAF-NOVE-MODELYY
PRIM

Sport Multifunction

Sportovní pánské hodinky inspirované legendárním model PRIM Sport za použití nových funkcí. Použité technologie a materiály odpovídající současným požadavkům, to jsou prvky, které tyto hodinky odlišuje od ostatních sportovních hodinek.

E-shop
PRIM-FASHION
PRIM

Fashion

Originální a trendy dámské hodinky PRIM Fashion, které upoutají pozornost všech žen. Kolekce automatických hodinek pro milovnice barev a smyslu pro módu. Perfektní dárek pro ni!

E-shop
RETROGRADE
PRIM

Retrograde

Moderní pánské hodinky PRIM Retrograde s jedinečnou funkcí ukazatelem rezervy chodu. Ať už se rozhodnete pro formální oblek nebo volnočasové tričko, hodinky z dílny oblíbené značky PRIM váš outfit vždy dokonale doladí. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy nezklame.

E-shop
PIONEER-2
PRIM

Pioneer

Nadčasový prémiový model PRIM Pioneer se švýcarským „swiss made“ strojkem s automatickým natahováním. Tento model zaujme svým čistým zpracováním s velmi přehlednými arabskými číslicemi.

O ediciE-shop