Podzimní novinky, kompletace nových modelů

Nová kolekce podzim roku 2017 oslní dámy i pány.
Dámská kolekce PRIM Fashion

Návrhy na nový dámský model započaly již v květnu a to na přání obchodníků a hlavně žen, kteří postrádali dámskou modelovou řadu českých hodinek PRIM.

S týmem grafiků jsme dlouho vybírali motivy, barvy a vzhled pouzdra. Věděli jsme, že chceme vytvořit hodinky, které nebudou „nudnou“ klasikou, ale naopak oslní svou originalitou. Nebáli jsme se použít barevné odstíny jako modrá, růžová či lososová, ale také paprskovitý a perleťový vzor ciferníku, který zaujme na první pohled. Hodinky lze perfektně kombinovat s luxusním koženým řemínkem a také s krásným a jemným ocelovým tahem.

Originální a trendy dámské hodinky PRIM Fashion, které upoutají pozornost všech žen. Kolekce automatických hodinek pro milovnice barev a smyslu pro módu. Perfektní dárek pro ni!

PRIM Fashion jsou dámské automatické multifunkční hodinky. Elegantní a velmi propracované pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 316 L upravené kartáčováním, vyleštěné do vysokého lesku. Hodinky jsou uzavřené safírovým konkávním sklem, které přidává hodinkám na odolnosti. Trendy barevný či reliéfní ciferník s datumem, dnem v týdnu, měsícem a 24 hodinový číselník s fází dne a noci. Hodinky jsou uzavřené šroubovacím dýnkem s popisem hodinek.

Pánská kolekce PRIM Retrograde 

Kolekce, která je propojená s dámskou kolekcí je také nová pánská řada PRIM Retrograde. U této řady se náš tým inspiroval barvami, které jsme použili pro dámskou kolekci hodinek. Neopomněli jsme také populární champagne barvu ciferníku, která podtrhuje retro styl.

Moderní pánské hodinky PRIM Retrograde je opatřen funkcí ukazatelem rezervy chodu. Ať už se rozhodnete pro formální oblek nebo volnočasové tričko, hodinky z dílny oblíbené značky PRIM váš outfit vždy dokonale doladí. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy nezklame.