PRIM Dakar 2019 – Tisková konference

Jediný výrobce českých hodinek PRIM vyrobil pro dakarskou posádku jubilejní 10. model limitované série hodinek PRIM Dakar X 2019. Pánské hodinky, které jsou synonymem pro kvalitu a výdrž. Hodinky inspirované závody Rally Dakar.

Pro naši rodinnou firmu je to jubilejní 10. model a pro Dakar 10 let od prvního ročníku, který se bude konat na jihoamerickém kontinentu. V roce 2019 odjedou jezdci závod Dakar na nové smyčcové trati se stejným začátkem a koncem, a to v Limě. Peruánský písek bude hrát rozhodující roli při hledání nejlepších z nejlepších.

Limitovaná edice sportovních hodinek PRIM Dakar X 2019 se podrobí testování ambasadory letošního ročníku Tomášem Ouředníčkem a Davidem Křípalem s Fordem Raptor ve společném týmu s Martinem Prokopem.

TISKOVÁ KONFERENCE FORD ČR – DAKARSKÉ POSÁDKY TÝMU MP-SPORTS OFICIÁLNĚ

Když v uplynulém ročníku Rally Dakar odtáhl jezdec Tomáš Ouředníček do cíle jedné z náročných etap nepojízdný Ford Martina Prokopa a umožnil mu tak dokončit nejtěžší motoristický podnik planety, ani jeden z nich určitě netušil, že za několik měsíců dostane Ouředníček na oplátku lano od Prokopa. Týmy z Vysočiny se totiž rozhodly spojit své síly a pojedou na Dakar 2019 společně v týmu MP-Sports.

Obě posádky MP-Sports: Ouředníček – Křípal a Prokop – Tománek byly novinářům oficiálně představeny na tiskové konferenci Ford ČRModerátor Jan Říha se zajímal nejen o jejich vzájemnou spolupráci, ale také o legendární Rally Dakar 2019, která od 6. do 17. ledna zavítá na území Peru a přichystá pro účastníky nástrahy na deseti etapách a pěti tisících závodních kilometrech.

V pražské Černé Labuti popřál celému týmu mnoho štěstí i PR manager Ford Česká republika pan Martin Linhart. Obě posádky prezentovaly své partnery a poděkovaly jim za podporu při přípravách na Rallye Dakar 2019. Dík za technickou podporu patří společnostem MusicData, EPSON a ProofVision.