PRIM hodinky plesová sezóna

S pánskou kolekcí společenských hodinek PRIM oslníte na každém z plesů a zaručeně zvýrazníte svojí osobnost, ale také svůj styl. Ve spolupráci s uznávanou módní fotografkou Irmou Kaňovou, jsme spojili vizi v jeden celek a představujeme Vám společenské pánské hodinky PRIM.

Věříme, že jsou hodinky důležitým doplňkem nejen v každodenním životě, ale také při slavnostních příležitostech, mezi které plesy určitě patří. Dnes si při příležitostí plesové sezóny představíme pánský model hodinek Retro Chronograf (W01P.13023)

O modelu
Působivé hodinky s elegantním, multifunkčním chronografem byly inspirovány retro dobou Československa.

Začneme s čistou esenci pro tento model hodinek a tím je nadčasová elegance, která se zdá silnější s rostoucím časem.

Tento model hodinek je jednoduchý, snadno čitelný, a přesto velmi daleko od nudného. Je to jeden z typů hodinek, který nikdy nezestárne a bude uchvacovat své majitele. Podívejte se na jednoduchost číselníku, ta je tak čistá, ale i tak vám řekne vše a má spoustu charakteru.

Proč tento model nemá safírové sklíčko? Důvod pro značku PRIM je ten, že s dlouholetou zkušeností na trhu víme, že vyklenuté minerální sklíčko dodalo těmto hodinkám klasický vzhled, ale také to jsou vlastností minerálního skla, které láme světlo v mnohem měkčím úhlu než safírové sklo.

Model hodinek je k dispozici v průměru 45 mm a do leštěného pouzdra je vsazen kalibr Miyota OS11 od společnosti Citizen. Společnost Citizen založena v roce 1918, patří mezi jedny z největších, uznávaných předních světových výrobců hodinek, jemné mechaniky a elektroniky (kalibry pod jiným názvem značek nesou právě vždy název Miyota).

Dlouholetá historie, tradice a zkušenosti to jsou hodinkové strojky, které jsou neustále vyvíjeny a využívají tak nejmodernějších technologií k výrobě. Proto jsme za svého dodavatele vybrali právě firmu, která zaručuje kvalitu, přesnost a neustálý vývoj.

Doufáme, že se Vám prezentace hodinek v kampani líbí a věřím, že se i tak jako Vám budou líbit všem zúčastněným na plese kterého bude součástí.

Děkujeme Vám za přízeň,

Hodinky Prim

Fotografka: Irma Kaňová
Obleky: Koutný
Prostory k focení : Carbon Frýdek-Místek
Prodejna: PRIM prodejna Příborská 1473 Frýdek Místek