PRIM Sport 300 M

PRIM Sport 300 M – hodinky, které byly testovány na 6. nejvyšší hoře světa

Hodinky PRIM Sport 300 M jsou vytvořeny pro opravdové sportovce. Hodinky byly testovány předním českým horolezcem Liborem Uhrem v opravdové zátěži a to na 6. nejvyšší hoře světa Cho Oyu (8201 m.n.m).

Inspirace

Od druhé poloviny sedmdesátých let minulého století patřil model PRIM Sport mezi jedny z nejpopulárnějších hodinek. Proto jsme se nechali inspirovat úspěšným modelem a vyrobili jsme hodinky do extrémních podmínek s viditelnými číselnými indexy. Moderní technologie a použité materiály, které odpovídají současným požadavkům našich zákazníků – to jsou hodinky PRIM Sport 300 M.

Ať už zdoláváte vrcholy hor, nebo se potápíte v oceánu, hodinky PRIM Sport 300 M jsou stvořeny právě pro Vás. Hodinky byly inspirovány extrémními sporty a vyrobeny pro každodenní nošení. Tyto hodinky jsou vyrobeny s precizností pro vodní a outdoorové sporty. Co ale vyčnívá nejvíce, je to, že hodinky PRIM zůstanou elegantní za každé situace.

Robustní pouzdro z upravené leštěné ušlechtilé oceli dodává hodinkám klasický vzhled. Rozhodli jsme se pro použití šroubovací korunky, která lépe těsní a umožňuje tak použití v extrémních podmínkách s vodotěsností 30 ATM. Kožený řemínek dodá hodinkám ten pravý styl, a proto se hodí k neoprenu, sportovnímu oblečení, ale také obleku.

Na výrobu číselníku bylo využito netradičního dvouvrstvého provedení a to nám umožnilo použít zapuštěné arabské číslice s plastickým vzhledem, které jsou tak vysoce čitelné. Ručky a indexy jsou pokryté super luminiscenční vrstvou, která umožní svému majiteli viditelnost času v extrémních podmínkách až úplné tmě.

Do modelu hodinek byl vsazen automatický kalibr Miyota japonské společnosti Citizen, kterého jsme si představili v minulém článku.

PRIM Sport 300 M – hodinky, které zdolaly více jak 7500 m.n.m.

PRIM Sport 300 M jsou hodinky, které svým vzhledem upoutají svého majitele, ale díky svým vlastnostem s využitím kvalitních materiálů budou sloužit v obou situacích – a to v extrémních podmínkách i každodenním životě.

Hodinky PRIM Sport 300 M můžete vidět v outdoorovém pořadu Vertikál a soutěžit tak o skvělé ceny.

Přejeme mnoho sportovních a pracovních úspěchů s hodinkami PRIM Sport 300 M.

Team PRIM

Napsali o nás: Magazín Vertikál