PRIM SPORT DLC – prototyp přímo v akci!

DLC vrstva

TVRDŠÍ A ODOLNĚJŠÍ NEŽ SAMOTNÁ OCEL

Za spolupráce s VÚHŽ a jejich programem pro výzkum a vývoj nových materiálů a technologií jsme se rozhodli vytvořit prototyp hodinek PRIM Sport v matné černé barvě s unikátní povrchovou úpravou. Po odborných konzultacích se specialisty jsme se rozhodli vyzkoušet technologii PVD/PACVD vrstvu DLC, která je tvrdší a odolnější než samotná ocel. Povlakovací teplota je v rozmezí 160–300°C a pracovní teplota dosahuje 350°C.

Model hodinek PRIM Sport s DLC vrstvou byl testován naším zákazníkem po dobu 3 měsíců, a to v extrémních podmínkách. Otestovali jsme tak funkčnost, vlastnosti materiálů, opotřebení dílů, ale hlavně se jedná o dlouhodobé praktické zkoušky, díky kterým prověříme odolnost technologií i materiálů. Výsledkem je zaručená kvalita prověřená v reálném životě.

Prototyp hodinek PRIM Sport DLC si zažil opravdu své, pan Gola testoval hodinky v moři i písku. Důležité ale je, že hodinky podrobil testu každodenního nošení, kdy jako majitel elektra nesedí pouze u počítače, ale hodinky otestoval jako skladník, řidič či sportovec! Hodinky vše obstály na jedničku a my se díky takovým testům můžeme pustit do realizace a připravit tak limitovanou sérii hodinek PRIM SPORT DLC.

Podívejte se na pár fotek s hodinkami „Prim Sport Prototyp DLC“ a to přímo v Dubaji!

PRIM TEAM