PRIM srovnávací test

Hodinky a Šperky je specializovaný časopis pro Českou republiku a Slovensko. V 4. vydání časopisu jsme byli vybráni pro srovnávací test našeho prémiového modelu PRIM Chrono Elegance.

Exkluzivní moderní mechanické hodinky s chronografem a automatickým natahováním. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 316L vyleštěné do vysokého lesku. Poprvé v historii firmy jsme se rozhodli použít strojek NE88A (Seiko), který ocení opravdoví znalci. Jedná se o jemný hodinkový strojek, je moderní, a na scénu přišel v srpnu roku 2014.

Článek nazvaný Magická páka, popisuje jak výstředníkový automatický nátah funguje a srovnává slavné ikony. Výstředníkový automatický nátah, tedy znám jako Pellaton systém (IWC) a v případě PRIM Magic laver (Seiko). A jak jsme v daném testu s hodinkovým strojkem NE88 obstáli?

„Pokud bychom naše porovnání brali jako fotbalový zápas Švýcarsko:Japonsko je to 0:1. S pěticí hodinek (IWC, Seiko, TAG HEUER, Vostok, PRIM) jsme dělali stejné „unifikované“ pohyby. Výsledek? Ani v jedné švýcarské produkty nevyhrály.“

Více informací se dočtete ve vydání Hodinky a Šperky 4/2017.

My jsme za daný test velmi vděční, dokazuje to také, že spolupráce s předními světovými výrobci umožňuje naší firmě růst. Ale hlavně, nabízet nejlepší možnou kvalitu za dostupnou cenu. Model hodinek PRIM Chrono Elegance nabízíme v limitované sérii 50 ks.