PRIMky opět pomáhaly jezdcům

Hodinky z exkluzivní kolekce PRIM Dakar opět pomáhaly jezdcům ve zdolání náročných podmínek a nástrah všech etap. Blahopřejeme všem závodníkům, kteří se zúčastnili nejen na Rally Dakar 2017 v Bolívii, Paraguayi a Argentině, ale také na souběžně probíhající Africa Eco Race a hlavně těm, kterým se podařilo úspěšně dojet do cíle.

Naši podporu měl kromě slovenského motocyklového jezdce Štefana Svitka také andorský závodník Alberta Llovera, jenž se po dojetí letošního Dakaru stal jediným handicapovaným jezdcem, který hned dvakrát po sobě dokázal dokončit Rally Dakar v kategorii kamionů, letos v barvách týmu Bonver Dakar Project. K umístění na stupních vítězů a krásnému druhému místu v kategorii kamionů blahopřejeme také posádce Jaroslava Valtra, která s Tatrou pod hlavičkou týmu Bonver Dakar Project úspěšně reprezentovala v souběžně se konaném závodě Afrika Eco Race.

Fotogalerie Rally Dakar

Fotogalerie Africa Eco Race

PRIM DAKAR 2017

Multifunkční hodinky s chronografem vyrobené z broušené ušlechtilé nerezové oceli 316L, následně upravené do matně černého vzhledu metodou IPB. Do pouzdra je vsazen quartzový strojek s chronografem kalibr Ronda 3540.D. Hodinky mají dno z leštěné ušlechtilé nerezové oceli a vodotěsnost 5 ATM zaručuje odolnost proti vodě při běžném užívání. Pod odolným safírovým sklíčkem je propracovaný reliéfní číselník s čítači chronografu. Přesnost měření chronografu je na 1/10 s ukazující ručka v čítači na pozici 12 hodin. Oranžová sekundová ručka chronografu je umístěná spolu s hlavními ručkami, pro případ používání tachymetrického kroužku umístěném po obvodu pouzdra. Délka měření je znázorněna v čítači na pozici 9 hodin do 30 minut. V číselníku na pozici 3 hodiny je umístěno okénko ve kterém je umístěn datum a na pozici 6 hodin je netradičně umístěná v samostatném čítači vteřinová ručka hlavního času. Hlavní hodinové ručky jsou částečně pokryty luminiscenční vrstvou stejně jako reliéfní indexy pro lepší odečet času za snížené viditelnosti. Hodinky jsou opatřeny kvalitním koženým řemínkem s oranžovým prošitím a robustní klasickou sponou na trn. Jsou dodávané v luxusní krabičce se záručním listem a návodem.

Více informací na prim-dakar.cz