První víkend v září byl pro náš tým zajímavým zpestřením

Pátek 1. září to je datum, které „rozhýbalo“ velkou část sportovců na dvou koncích naší republiky, v Karlových Varech a Beskydech.

V Beskydech odstartoval závod díky ručně vyrobeným přesýpacím hodinám, které byly zpestřením pro všechny závodníky! Přesýpací hodiny byly označeny hlavními vrcholy a městy, kterými B7 prochází.

Za to v Karlových Varech, proběhla dne 1. září tisková konference a také nová tradice, nočního rodinného běhu pokračuje. V roce 2017 nabídl CITY NIGHT RUN běžcům i divákům ještě intenzivnější zážitek v nočních kulisách lázeňského centra Karlových Varů díky propojení s Festivalem světla, který se uskutečnil v sobotu.

Beskydská sedmička

Osmý ročník extrémního závodu Beskydská sedmička je za námi. Přes 3000 závodníků se vydalo na trasu vedoucí přes sedm beskydských vrcholů od Javorového po Velký Javorník. Závod si za osm let existence vydobyl respekt jak mezi profesionálními vytrvalci, tak mezi hobby závodníky, kteří při B7 zkoušejí najít své limity. Organizátoři akce v čele s horolezcem Liborem Uhrem vždy posunou závod o něco dále!

City Triathlon Karlovy Vary

Historicky první Světový pohár v triatlonu odstartoval dnes 3. září v Karlových Varech. Triatlonový víkend a akce CITY TRIATHLON Karlovy Vary nabídne v největších českých lázních možnost sportovat také široké veřejnosti. Akci doplnil bohatý kulturní program a sobotní VARY°zářily díky – Festival světla.

Více informací Vám přineseme po skončení závodu! Sledujte ČT SPORT, kde jsme se stali partnerem pořadu City Triathlon Karlovy Vary.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11968848250-itu-triathlon-world-cup-karlovy-vary-2017/217471291362204-itu-triathlon-world-cup-karlovy-vary