Únorové novinky 1

Během následujících dnů Vám budeme představovat nové pánské i dámské hodinky z kolekce 2015. Začínáme pánskými automatickými hodinkami s mechanickým nátahem W01P.10694, které pro Vás máme ve třech barevných provedeních.

Klasické mechanické hodinky s automatickým natahováním. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 316L, dále upraveno leštěním až do vysokého lesku v kombinaci s broušeným tělem pouzdra. Použit je osvědčený multifunkční kalibr automat 82S7, který v sobě skrývá 21 rubínů a umožňuje natáhnutí ocelovou korunkou.

Pouzdro uzavírá dno hodinek na závit s průhledem z minerálního skla, které je rovněž vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 316L. Tento model hodinek je označen vodotěsností 5 ATM, zaručující odolnost proti vlhku při běžném denním použití.

Přes minerální sklo je vidět reliéfní číselník s arabskými čísly s průhledem na kmitající kompletku. Sekundová ručička hlavního času je umístěna na pozici mezi 4-­5 hod. a 24 hodinový číselník na pozici 9 hod. Kožený řemínek se vzorem krokodýla je zakončen klasickou sponou na trn.

Tyto hodinky jsou dodávány spolu se záručním listem v luxusní krabičce.

SEZNAMTE SE