Vrchní soud v Praze rozhodl, opět se potvrdilo, že pravda je na naší straně

PRIM ORIGINAL_logo_BLACK

Společnost MPM-QUALITY v.o.s. užívá ochrannou známku PRIM jako její řádný  vlastník, a kterou řádně nabyla od jejího bývalého majitele. Tuto má zapsanou v registru ochranných známek a je oprávněna ji užívat k označování výrobků, pro které je zapsána, a to ve smyslu ust. 8 odst. 1, 2 zák.č. 411/2003 o ochranných známkách.

Jak vyplynulo ze závěru nejnovějšího usnesení Vrchního soudu v Praze (28. srpna 2017) oprávnění užívat označení Prim svědčí naší firmě MPM Quality. Rozhodnutí vydané 28. srpna nás těší, jsme si ale plně vědomi, že také zavazuje. Jako firma jsme samozřejmě nemohli očekávat nic jiného, než agresivní pomluvy konkurence, a to s využitím akcionářů konkurenční firmy v placených PR článcích.

  • Navíc vrchní soud v Praze ve svém usnesení ze dne 30. 05. 2017 pod č. j. 3 Cmo 55/2017 – 96 uvedl, že práva k dlouhodobému užívání označení PRIM svědčí společnosti MPM-QUALITY v.o.s. Vrchní soud v Praze tímto uznal a potvrdil práva společnosti MPM-QUALITY v.o.s. užívat označení „PRIM“ na náramkových hodinkách, a to v jakémkoliv provedení.

Když jsme před šestnácti lety ochranné známky PRIM kupovali, abychom pak tuto tehdy skomírající českou značku postupně uvedli znovu do života, rozhodli jsme se navázat na to nejlepší, co tradice hodinek PRIM dříve představovala. Tedy spojení té nejvyšší kvality a co nejširší dostupnosti. Proto i jako hrdí držitelé certifikátu CZECH MADE (jediní v hodinářském segmentu) spolupracujeme s předními světovými dodavateli a partnery. Proto využíváme jak tradičních hodinářských řemeslných dovedností, tak také nejmodernějších technologických možností. Proto stále rozšiřujeme náš sortiment i distribuční síť, takže jsme schopni uspokojit potřeby a přání široké škály zákazníků u nás, ale i na Slovensku, v Polsku a dalších zemích Evropské unie.

Veškeré informace o naší výrobě, designu, materiálech či strojcích se dočtete na našich stránkách.

Jakkoli je to pro naši konkurenci nepříjemné, a snad i nepředstavitelné, jakkoli se nás někteří naši rivalové snaží již řadu let všemožně dehonestovat, věříme, že námi nastoupená cesta je správná. Jediným pádným argumentem proti nepravdivým nařčením je poctivá kvalita. Nestaráme se o pomluvy a lži, staráme se o spokojenost našich zákazníků. Hrajeme fér – a také díky tomu hrajeme.

Naše společnost MPM-QUALITY v.o.s. označuje své hodinářské výrobky značkou „PRIM“, včetně náramkových hodinek, nejméně od roku 2001 a činíme tak zcela legálně, a to potvrdily i všechny soudy. 

Děkujeme Vám,

PRIM

Stručné vyjádření k novinovým „jednostranným článkům“, které proti naší společnosti vycházejí.
Zde se můžete dočíst více.