Čas strávený se Sazka Olympijským vícebojem se počítá

Podporujeme Sazka Olympijský víceboj

logo

Komise složená ze zástupců české značky hodinek PRIM a Českého olympijského výboru vybrala 50 garantů ze škol sportujících se Sazka Olympijským vícebojem, které obdaruje hodinkami. “Vážíme si práce nadšených a zapálených učitelů, kteří se v hodinách tělesné výchovy i ve svém volnu věnují sportování s žáky. Za čas, který jim dávají, pro ně máme jako poděkování speciální hodinky z kolekce Czech Team”, vysvětlila Barbara Hanková z PRIMu.

“Garanty jsme vybírali na základě řady kritérií. Důležité bylo, jak dlouho je škola v projektu Sazka Olympijský víceboj a kolik dětí do něho zapojuje. Roli hrálo i to, jestli se zapojují i do soutěžní části a dalších nadstavbových aktivit, kterými se děti snažíme vzdělávat v duchu olympijských hodnot. A v neposlední řadě jsme také přihlíželi k tomu, jestli škola měla štěstí při losování a vyhrála Olympijský trénink, sportovní vybavení a další odměny,” vysvětlila Šárka Kašpárková, ambasadorka projektu.

Část garantů obdrží hodinky PRIM poštou, část je dostane osobně od sportovních manažerů Sazka Olympijského víceboje při návštěvě na škole a někteří účastníci Kempu pro učitele na přelomu listopadu a prosince na Lipně si odvezou domů příjemné překvapení. Do konce kalendářního roku tak bude mít padesátka hodinek z kolekce Czech Team nové majitele.

“Čas je pro nás, jako pro tradičního výrobce hodinek, klíčový. Proto přistupujeme k podpoře Sazka Olympijského víceboje s dlouhodobými plány a chceme společně každý rok odměňovat garanty projektu, kteří se snaží zlepšovat sportovní zdatnost dětí. Pro rok 2020 tedy už chystáme dalších 50 kusů PRIMek,” prozradila Barbara Hanková.

Zdroj: www.sazkaolympijskyviceboj.cz