PRIM dnes

Slovo majitele

Slovo majitele

Vítejte v digitálním světě hodinek PRIM. Je to pro nás velkým potěšením představit Vám náš svět hodinářství a vše kolem něj. Základní kámen hodinek PRIM lze považovat rok 1946 v Liberci, avšak sériová výroba začala v roce 1957 a oficiální prodej byl zahájen 1. dubna 1958. Jsme velmi zavázaní k průkopnickému duchu, inovaci a chutí československých hodinářů, díky kterým vznikla značka PRIM. Zavázali jsme se k této tradici a již 20 let vyrábíme náramkové hodinky, které odpovídají požadavkům a technologiím dnešní doby.

Kolekce hodinek PRIM odpovídají rozmanitým nárokům naších zákazníku, proto používáme širokou škálu motivů a kolekcí, které osloví každého z Vás. Všechny naše kolekce vznikají za spolupráce s našimi partnery a zaměstnanci, ale hlavně jste to vy, naši zákazníci, kteří nás motivují vyrábět nadčasové, moderní a elegantní hodinky z kvalitních materiálů.

Naše vize

Jako výrobce hodinek PRIM jsme se zavázali vytvářet originální hodinky pro všechny generace. Naší vizí je, aby naši spokojení zákazníci mohli vlastnit nejedny modely hodinek PRIM, jak klasických, společenských, tak i sportovních, a aby je tak doprovázely v životní cestě za úspěchem. Vytváříme hodinky, které podtrhují charakteristiku majitele a hlavně jsou vyrobeny z kvalitních materiálů za dostupnou cenu pro všechny naše zákazníky.

Přejeme vám příjemnou cestu naší digitální prezentací PRIM a těšíme se na vaši návštěvu. Vaše dojmy jsou pro nás stejně důležité jako spokojenost s našimi produkty.

S pozdravem

Petr Hanko, CEO

1_1920X600

Hodnoty

Hodnoty

Profesionalita

Naše společnost lpí na profesionalitě, kvalitě a originalitě. Rozmanité standardy a odlišnosti našich zákazníků zaručují širokou škálu produktů PRIM pro všechny generace. Využíváme nejnovější technologie a jsme tak schopni vytvářet produkty, které mají trvalou hodnotu.

Kvalita

Každoročně sledujeme trendy v hodinářství a jsme tak schopni nabízet produkty, které odpovídají rozmanitým požadavkům doby. Je pro nás důležité sledovat vývoj technologií a nabízet tak inovativní a kvalitní produkty za dostupnou cenu.

Originalita

Koncept originality je pro nás stejně důležitý jako kvalita. Znamená to autentičnost spojenou s tvořivostí našich designéru a grafiků. Snažíme se, aby každý zákazník našel svůj model, který by zdůraznil jeho osobnost. Neopomínáme také tradici a inspirujeme se historickými modely PRIM.

Současnost

Současnost

Základem pro úspěch a obnovu dávno zapomenuté značky PRIM byla dlouholetá spolupráce s obchodníky, kteří naší značce věří a byli schopni bezprostřední komunikace se zákazníkem a tím oživit zájem o kvalitní mechanické hodinky za dostupné ceny. Nedílným podnětem pro náš vývoj a rozvoj společnosti je rostoucí náročnost a odlišnost zákazníků.

Hodinky PRIM z naší produkce jsou neustále testovány a vylepšovány, proto určují trendy v oboru. Mezi naše zákazníky patří významné osobnosti, sportovci, celebrity ale především Vy, naši nároční zákazníci, kteří oceňují každodenní výdrž a kvalitu hodinek PRIM. Naši designéři a hodináři přímo v centrále naší společnosti pravidelně vytváří nové kolekce a využívají nejnovější technologie a materiály.

PRIM jsou poctivé hodinky dělané s láskou, tradicí a zkušeností. V novém miléniu jsme dali hodinkám PRIM nová srdce v moderním kabátě, a obnovili to, co bylo po pádu socialismu zapomenuto. Klasický a nadčasový vzhled PRIM hodinek se stal synonymem pro jednoduchou eleganci. Přitažlivost českých hodinek PRIM spočívá v detailně promyšleném vzhledu, který perfektně doplní společenský outfit stejně efektně, jako ten ležérní. Hodinky PRIM jsou jedinečné, s nimi vystoupíte z davu a budete vlastnit originální kousek.

LOGO 1+1 CZMade
Preciosa a Czech made

Vyrábíme hodinky také pro světově známou Preciosu a propagujeme po světě nejen komponenty českých sklářů, ale i tradici a kvalitu hodinářské výroby pod značkou PRIM v kombinaci s naším originálním designem. Využíváme zázemí silné firmy s 25 lety zkušeností v oboru hodinařiny, jsme jako jediní v hodinářském segmentu držiteli certifikátu CZECH MADE a každoročně pravidelně certifikujeme nové modely PRIM.

Cerifikáty
LOGO 1+1 CZMade
Technologie a kompletace

Naše firma využívá dlouhé 28leté tradice a zkušenosti v hodinářství, a proto jsme schopni zkompletovat hodinky, které můžeme porovnávat se světovou konkurencí moderních hodinek. Mezi naše partnery patří největší hodinářské firmy světa, které využívají nejmodernějších a nejpřesnějších technologií k výrobě strojků.

Hodinky PRIM jsou kompletovány a navrhovány přímo v centrále naší společnosti. Vytváříme části hodinek, ale neopomínáme a využíváme světových partnerů se kterými spolupracujeme a víme, že dodávají nejsofistikovanější a nejmodernější technologicky náročné části hodinek v nejvyšší možné kvalitě. Vytváříme hodinky, které podtrhují charakteristiku majitele, a hlavně jsou vyrobeny z kvalitních materiálů za dostupnou cenu pro naše zákazníky.

MateriályStrojky
Sledujte nás na Instagramu #primwatch
Navštívit Instagram
Sledujte nás na Instagramu #primwatchNavštívit Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Jsme na Facebooku @primHodinky
Prohlédnout Facebook
Jsme na Facebooku @primHodinkyProhlédnout Facebook