Dárkové poukazy

Vážení zákazníci

Rádi byste své nejbližší, přátelé, firemní partnery či zaměstnance obdarovali hodinkami PRIM a nevíte jaký model vybrat? Právě pro Vás jsme připravili speciální dárkové poukazy na zboží značky PRIM.

Vyberte si z dárkových poukazů v nominálních hodnotách 500 – 10 000 Kč na našem e-shopu. Obdarovaný si může vybrat zboží PRIM, které přesně odpovídá jeho potřebám.

Pro své nejbližší či přátelé můžete darovat krásný dárek pro speciální příležitosti jako narozeniny, poděkováni nebo gratulace. Pro firmy se může jednat o zajímavý dárek před koncem roku pro obchodní partnery nebo ocenit své dlouholeté zaměstnance.

Dárkový poukaz je možné zakoupit prostřednictvím internetu – poukaz poté bude zaslán e-mailem. Druhou variantou je zakoupení poukazu přímo v podnikové prodejně PRIM (Příborská 1473, Frýdek-Místek). V případě zájmu o jinou částku nebo poukaz s firemním logem nás kontaktujte na e-mailu individualizace@prim-hodinky.cz.

Pravidla pro využití dárkového poukazu:
 1. Objednání dárkového poukazu na e-shopu.
 2. Po obdržení platby bude dárkový poukaz zaslán na e-mailovou adresu.
 3. Možnost vytisknutí dárkového poukazu a zasláni na adresu (+99 Kč), tuto službu lze vybrat v e-shopu.
 4. Obdarovaný může využít dárkový poukaz:
  •  v podnikové prodejně PRIM (Příborská 1473, Frýdek-Místek, 73801), kdy je potřeba dárkový poukaz vytisknout,
  •  na e-shopu (eshop.prim-hodinky.cz) za použití unikátního jednorázového kódu, který je součástí poukazu. Pro uplatnění poukázky při nákupu přes internet zadejte kód poukazu do políčka „slevový kupón“ v objednávce. Cena objednávky bude odečtena o částku poukazu.
 5. Platnost dárkového poukazu je omezena na 12 měsíců od data vydání. Po uplynutí doby platnosti uvedené na dárkové poukázce není možno dárkovou poukázku použít.
 6. V případě, že je cena zboží vyšší než hodnota dárkového poukazu, lze rozdíl ceny doplatit standardním způsobem, a to v podnikové prodejně, nebo na e-shopu.
 7. Dárkový poukaz je platný pouze jednou. Poukaz nelze vyměnit za peníze. Nevyčerpaná část hodnoty dárkového poukazu se nevrací.
Navštivte naši firemní prodejnu
Kontakt
+ 420 558 441 193
obchod@prim-hodinky.cz
Adresa
Příborská 1473
738 02 Frýdek-Místek
Otevírací doba
Po-Pá     8:00-16:00
Polední pauza 12:00-12:30

Rádi vás obsloužíme i po 16.00 hod. na základě předchozí telefonické či mailové domluvy. Další informace na telefonu 722 954 467.