Česká olympijská nadace oslavila sedmé výročí benefičním koncertem

Benefičním koncertem v renovovaných prostorách Národního muzea oslavila ve čtvrtek 12. prosince Česká olympijská nadace sedm let svého fungování. Na slavnostní večer v duchu vážné hudby přišli popřát také olympijská vítězka ve veslování z Londýna Miroslava Topinková Knapková a stříbrný medailista z téže olympiády ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek. Nadace pomáhá dětem ze sociálně slabších rodin, kterým brání ve sportu tíživá finanční situace.

Celý článek zde: www.olympic.cz

Vážení sportovní přátelé a kamarádi,

zpomalte na chvíli, udělejte si čas a podívejte se, co nového se událo v České olympijské nadaci, která 12. prosince oslavila již své 7. narozeniny!

Nadace za sedm let svého fungování podpořila dohromady 2700 dětí celkovou částkou bezmála 16 milionů korun a stále cílí na šťastnější děti díky sportu i díky podpoře dobrovolných přispěvatelů, drobných dárců i partnerských spoluprací, kteří pravidelně nadaci podporují v rámci svých aktivit.

Děkujeme hlavním partnerům Sazka a Česká televize, kteří již celých 7 let nadaci podporují, zapojují se do plnění sportovních snů a motivují ostatní. V letoším roce se do podpory nadace zapojily také například společnosti ČEZ, Alpine Pro nebo Prim.

A letos to není vše! Předvánoční čas je jako stvořený pro plnění dětských snů a přání, a proto vybraní členové nadace se před Vánoci zúčastní přímého přenosu vyhlášení ankety Sportovec roku 2019 a budou se tak moci osobně potkat se svými vzory.

Každý si může najít svou podobu podpory a spolupráce s Českou olympijskou nadací – například nákupem olympijského trička z nové kolekce, protože část z prodeje putuje právě na konto České olympijské nadace.

logo

Reportáž ČT: www.ceskatelevize.cz