Na berounce chtějí potvrdit jistotu v navigaci

Ollie Roučková s Ondřejem Martincem o tomto víkendu Nebudou chybět na stratu Berounka Rally Revival. Po přijetí na Dakar Classic se obě dvě posádky pustili do kompletní generálky obou dvou závodních aut, Suzuki Samurai doznal odlehčení, Toyota Land Cruiser prošel kompletní renovací. Berounská soutěž, bude potvrzením navigace pro samotnou Rally Dakar.

„Tým se nám rozrostl o druhé závodní auto, ve kterém máme zbrusu nového navigátora. Navigátorský novic bude sedět i v mém Suzuki, kdy jsem díky jistým okolnostem musela sáhnout po novém navigátorovi. Tím bude Jiří Kopřiva. A vidíte, projekt z kopřiv na Dakar dostává nový rozměr, právě s Jirkou. Ondřeje Martince bude navigovat náš hlavní mechanik Gabriel Žúbor. Čímž sem přišla o hlavního mechanika, ale na druhou stranu vidím velkou sílu v naší druhé posádce.“ – Ollie Roučková

Roudnické posádky Czech Samurais Roučková a Martinec odstartují do Rallye Berounka Ravival s jejich soutěžními vozy Suzuki Samurai a Toyota Land Cruiser.Roudnické posádky Roučková a Martinec odstartují do Rallye Berounka Ravival s jejich soutěžními vozy Suzuki Samurai a Toyota Land Cruiser.

Programy Rally Berounka Revival

Fotografie: Petr Šedivý