City Triathlon Karlovy Vary

PRIM oficiálním partnerem a sponzorem časomíry City Triathlonu v Karlových Varech v roce 2017!

Největší triatlonová událost v České republice – světový pohár ITU triathlon World Cup. PRIM hodinky budou opět u toho jako sponzor časomíry a skvělých časových výsledků! Dne 1. 9. – 3. 9. 2017 v Karlových Varech.

Máte jedinečnou možnost zažít skvělou atmosféru s celou rodinou! Závody pro děti, pro dospělé „hobby“ závodníky, ale i největší profesionální hvězdy olympijského triatlonu.

V roce 2016 se stal PRIM oficiálním partnerem a sponzorem časomíry City Triathlonu v Karlových Varech.

Každoroční největší triatlonová událost v České republice. Závody pro děti, pro dospělé „hobby“ závodníky, ale i největší profesionální hvězdy olympijského triatlonu.

V neděli 28.srpna 2016 v 10 hodin Karlovy Vary viděly první prémiový start. Na tratě 1,5 km plavání, 40 km cyklistiky a 10 km běhu ETU Premium Evropského poháru v triatlonu se vydala třicítka elitních žen.

Blahopřejeme trojici nejlepších žen v kategorii elite.

Vítězka Yuliya Yelistratova, která dokázala ve fantastickém finiši až na cílové pásce přesprintovat Francouzku Periaultovou, závod popsala slovy: „Před týdnem jsem závodila na OH v Riu. Domů jsem letěla skoro dva dny a byla jsem zcela vyřízená. Po dvou dnech jsem opět balila a zamířila do Karlových Varů. Trať tady v lázeňském centru je opravdu nádherná. Měnící povrchy jsou dost náročné. Plavala jsem překvapivě dobře, byla jsem čtvrtá celkem a druhá v tom velkém balíku. Kolo s variabilním profilem mi vyhovovalo. Na běhu jsem se snažila být ve vedení, ale soupeřky nasadily opravdu vysoké tempo. Musela jsem se opakovaně přesvědčovat „Julio, běž, běž!“. Několikrát jsem to chtěla vzdát. Závěrečný sprint je pro mne už třetí vítězství tímto způsobem v letošní sezóně. Jsem moc šťastná.“

ETU Premium Evropský pohár – kategorie ženy:

1. Julija Jelistratova (UKR)

2. Leonie Periault (FRA)

3. Sara Dossena (ITA)

Fotogalerie ze závodu

Reportáž ze Světového poháru v triatlonu mužů a žen 2016 v České televizi:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10103510226-sport-v-regionech/216471290031016-city-triatlon-karlovy-vary/