PRIM individualizace výroba

Podívejte se s námi na kompletaci hodinek pro naše partnery. Proces individualizace začíná grafickými návrhy, které si náš zákazník schválí. Záleží na typu hodinek a podle potřeb naši hodináři rozloží daný model pro naši dílnu a výrobu. Poté už je to na našem týmu, který přenese daný návrh na přesně určené místo na hodinkách.

Léto je téměř u konce, blíží se škola a my doufáme, že jste si „prázdniny“ opravdu užili. Ale, abychom nepředbíhali, je tu pro nás opravdu důležitý víkend. Protože všichni nadšení sportovci ví o čem je řeč! Jde o 1.-3. září, tedy celý poslední prázdninový víkend! Dvě akce, u kterých jako oficiální partner a sponzor časomíry nesmíme chybět. A my doufáme, že ty se také zúčastníš, ať jako závodník, fanoušek nebo podpora.

A o jaké dvě akce se jedná? Začneme tou, která nám je o něco blíže…Odstartuje v Beskydech! Jeden z nejznámějších a nejtěžších ultra závodů v tuzemsku, ADIDAS CONTINENTAL Beskydská sedmička. My jsme s přípravami začali již v srpnu, čeká nás více jak 30 vítězů, které organizátor závodu Libor Uher odmění hodnotnými cenami, mezi které patří individualizované hodinky PRIM! Podívejte se na malou ukázku toho, jak upravujeme vzhled daného modelu hodinek do jeho individualizované podoby:

Další částí příprav na tuto akci je výroba a testování prototypů největších přesýpacích hodin v Česku! Hodiny, které jsme vyrobili na zakázku právě na závody tomu určené! Tento ročník bude jako každý rok podporovat neziskové organizace. Letošní ročník odstartuje Lukáš Hýbl, a bude to s malým překvapením.

Poslední srpnový týden měla výroba dost práce. Dalším závodem, na který jsme se připravovali je City Triathlon Karlovy Vary. Zde se můžete podívat na malou ukázku z procesu individualizace.