O kolekci

Oslavte 30 let svobody a demokracie s limitovanou sérií hodinek PRIM Symbol. Před 30 lety se pro ČSR změnil svět. Skončila studená válka, padla železná opona a po dlouhých čtyřech dekádách totality se vrátila do tehdejšího Československa demokracie.

Naše rodinná firma a výrobce český hodinek PRIM připravila originální limitovanou edici náramkových hodinek PRIM Symbol. Jako všechny naše limitované edice PRIM i tato se vyznačuje několika výjimečnými prvky.

Cílem designérů a konstruktérů bylo vytvořit sportovní hodinky, které odkazují na symbolickou historii ČSR a navazují na populární model československých sportovních hodinek PRIM Sport. Zachovali jsme nejstarší a nejznámější logo PRIM v podobě „bochníkového tvaru“, které se s historicky prvními sportovními modely pojí.

Model PRIM Symbol je konstrukčně navržen tak, aby odpovídal náročným požadavkům a trendům dnešní doby. Prémiový model vyrobený ve 40 ks sérii s originálním modrým ciferníkem. Pro nás je toto číslo připomenutím, že pro ČSR to byly první svobodné volby po čtyřiceti letech totality. Vyrobeno je tak symbolických 30 kusů pro český a 10 kusů pro slovenský trh.

PRIM SYMBOL

PRIM Symbol

Elegantně sportovní model se strukturovaným ciferníkem se symbolem lva na pozici čísla 12 chrání kvalitní antireflexní safírové sklíčko. Sportovní hodinky PRIM Symbol jsou osazeny švýcarským strojkem kalibru SW 260-1. Pánové také ocení datumové okénko na pozici 3. Pouzdro je vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli 316L, dále upravené kartáčováním a leštěním v populární PVD barvě.

Detailně promyšlenou boční stranu pouzdra hodinek zdobí číslovka *100, která symbolizuje výročí založení naší republiky. Na opačné straně je šroubovací korunka doplněna symbolem PRIM. Model je osazen originálními ručkami s luminiscenční vrstvou, které k tomuto modelu bezvýhradně patří. Tento model sportovních hodinek je označen a testován na 10 ATM.

Specifický modrý číselník s indexy s plastickým vzhledem chrání kvalitní safírové sklo. Hodinky jsou uzavřeny nerezovým víčkem s popisem limitované série a s průzorem doplněným symbolem lva tak, aby zůstal zachován detail pracujícího strojku hodinek. Hodinky jsou opatřeny speciálním koženým řemínkem se symbolem lva, který podtrhuje celkový význam modelu PRIM Symbol.

Specifikace

KalibrVoděodolnostRozměry
SW 260-110 ATM (šroubovací korunka)∅ 42 x 12 mm
SkloPouzdroŘemínek
Safírové antireflexníUšlechtilá nerezová ocel 316LKožený se symbolem lva, 20 mm, zapínání na trn

Specifikace

Kalibr
SW 260-1

Voděodolnost
10 ATM (šroubovací korunka)

Rozměry
∅ 42 x 12 mm

Sklo
Safírové antireflexní

Pouzdro
Ušlechtilá nerezová ocel 316L

Řemínek
Kožený se symbolem lva, 20 mm, zapínání na trn

Provedení

Limitovaná série 40 kusů hodinek s číslovkou *100 na boční straně pouzdra, která symbolizuje výročí založení naší republiky.

PRIM SYMBOL
Symbol – A

W01P.13111.A

VYPRODÁNO

Provedení

Limitovaná série 40 kusů hodinek s číslovkou *100 na boční straně pouzdra hodinek, která symbolizuje výročí založení naší republiky.

Symbol

W01P.13111.A

VYPRODÁNO

Symbol – 1989!

sametová revoluce

„Měl to být jen další běžný pátek v totalitním Československu – a po většinu dne taky 17. listopad 1989 obyčejný byl. Nikdo netušil, že už v podvečer vypukne revoluce, že se už za několik hodin začne hroutit komunistický režim a životy doslova všech se změní k nepoznání. Spouštěcím momentem byla pražská demonstrace studentů, která byla brutálně napadena policií – a v lidech se konečně něco hnulo. Fakt, že „bijí naše děti“ byl poslední kapkou, ke studentům se přidali herci a postupně celý zbytek společnosti, včetně dělníků. Revoluce, která začala policejním násilím a skončila prvními svobodnými volbami po čtyřiceti letech totality, nebyla vykoupena jediným lidským životem. Proto dostala název „sametová“.

Zdroj: www.spolecnestoleti.cz/cs/pribehy-30-let

Další limitované edice

 • Prim primátor
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM ŠTEFANIK
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM DAKAR 2023
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM METEORITE
  anemptytextline
  více o kolekci
 • LETOUN ZLÍN Z-XII
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • SYMBOL ČSR
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • AVIATOR
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • SPORT CYCLING 2022
  anemptytextline
  Více o kolekci
Navštivte naši firemní prodejnu
Kontakt
+ 420 558 441 193
obchod@prim-hodinky.cz
Adresa
Příborská 1473
738 02 Frýdek-Místek
Otevírací doba
Po-Pá     8:00-16:00
Polední pauza 12.00-12.30

Rádi vás obsloužíme i po 16.00 hod. na základě předchozí telefonické či mailové domluvy.

Další prodejny