Onyx

arrow

PRIM & PRECIOSA

Spojení dvou legend. Podruhé!

Nová řada hodinek PRIM Preciosa Onyx navazuje na velmi úspěšnou řadu PRIM Preciosa Crystal Time, vytvořenou ve spolupráci s tradiční českou firmou Preciosa®. Modely Onyx opět konstrukčně vychází z oblíbených modelů Crystal Time.

V modelech z kolekce PRIM Preciosa Onyx, jak už název naznačuje, jsou použity přírodní materiály. Prstencové okruží je totiž vyrobené z ručně opracovaného přírodního Onyxu. Můžete si vybrat variantu White nebo Black. Na okruží jsou v závislosti na modelu ručně broušeny fasety tak, aby dohromady vytvořily geometrický tvar s 12 fasetami (36 plošek) nebo 16 fasetami (48 plošek). Díky tomu můžete sledovat na povrchu dokonale tvary po ručním opracování. To celé samozřejmě dotváří i struktura přírodního Onyxu. I když jsou modely stejné, právě díky zcela ojedinělé struktuře je každý vyrobený kus originálem.

 

Modely

Hodinky z této luxusní řady jsou navíc ozdobeny prstencovým okružím se vsazenými krystaly Preciosa v odstínech crystal white, bermuda blue, black. Naše nová technologie nám umožnila krystaly zasadit do nerezového kroužku za použití tzv kropen,které se používají pro upevnění briliantů. Pouzdro, jak již naše standarty přikazují, je vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 316L vyleštěné do vysokého lesku. Použitý švýcarský strojek Ronda pracuje pod stylovým perleťovým číselníkem osazeným indexy zdobenými krystaly z kubické zirkonie Preciosa. Také tyto krystaly jsou do indexů zasazovány kus po kuse. Zpracování tohoto, téměř neviditelného detailu, je na světové úrovni. Nádherný brus krystalu Preciosa můžete obdivovat i na korunce, jenž má zcela netradiční tvar a jen podtrhuje originalitu dámského modelu hodinek.

Připravili jsme pro Vás hodinky s bílým nebo černým prstencovým okružím.

arrow

 

E-SHOP

PRIM PRECIOSA
Onyx White

Tuto řadu vyrábíme v barevném provedení CRYSTAL WHITE, BLACK a BAHAMA BLUE.

Hodinky z kolekce PRIM Preciosa Onyx jsou vyrobeny vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli 316L vyleštěné do vysokého lesku. Prstencové okruží je vyrobené z ručně opracovaného bílého Onyxu. Na okruží najdete ručně broušené fasety v geometrickém tvaru s lesklými ploškami. To celé samozřejmě dotváří i krásná struktura přírodního Onyxu. Modely jsou také ozdobeny prstencovým okružím s kulatými nebo hranatými krystaly Preciosa® zasazeném v nerezovém kroužku.

Použitý strojek Ronda pracuje pod číselníkem z přírodní perleti osazeným indexy zdobenými zirkony Preciosa. Jedinečné je také zapracování krystalů kus po kusu. Nádherný brus krystalu z Preciosy můžete obdivovat i na netradičním tvaru korunky podtrhující originalitu hodinek. Hodinky drží na ruce kožený řemínek s klasickou sponou z nerezové oceli 316L. Hodinky jsou dodávány spolu s luxusní krabičkou.

arrow

 

E-SHOP

PRIM PRECIOSA
Onyx Black

Tuto řadu vyrábíme v barevném provedení CRYSTAL WHITE a BLACK.

Hodinky z kolekce PRIM Preciosa Onyx jsou vyrobeny vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli 316L vyleštěné do vysokého lesku. Prstencové okruží je vyrobené z ručně opracovaného černého Onyxu. Na okruží najdete ručně broušené fasety v geometrické tvaru s lesklými ploškami. To celé samozřejmě dotváří i krásná struktura přírodního Onyxu. Modely jsou také ozdobeny prstencovým okružím s kulatými nebo hranatými krystaly Preciosa® zasazeném v nerezovém kroužku.

Použitý strojek Ronda pracuje pod číselníkem z přírodní perleti osazeným indexy zdobenými zirkony Preciosa. (krystaly z kubické zirkonie produkce PRECIOSY.) Jedinečné je také zapracování krystalů kus po kusu. Nádherný brus krystalu z Preciosy můžete obdivovat i na netradičním tvaru korunky podtrhující originalitu hodinek. Hodinky drží na ruce kožený řemínek s klasickou sponou z nerezové oceli 316L. Hodinky jsou dodávány spolu s luxusní krabičkou.

arrow
arrow
arrow