Spojení dvou legend. Podruhé!

PRIM & PRECIOSA

Nová řada hodinek PRIM Preciosa Onyx navazuje na velmi úspěšnou řadu PRIM Preciosa Crystal Time, vytvořenou ve spolupráci s tradiční českou firmou Preciosa®. Modely Onyx opět konstrukčně vychází z oblíbených modelů Crystal Time.

V modelech z kolekce PRIM Preciosa Onyx, jak už název naznačuje, jsou použity přírodní materiály. Prstencové okruží je totiž vyrobené z ručně opracovaného přírodního Onyxu. Můžete si vybrat variantu WHITE nebo BLACK. Na okruží jsou v závislosti na modelu ručně broušeny fasety tak, aby dohromady vytvořily geometrický tvar s 12 fasetami (36 plošek) nebo 16 fasetami (48 plošek).

Díky tomu můžete sledovat na povrchu dokonalé tvary po ručním opracování. To celé samozřejmě dotváří i struktura přírodního Onyxu. I když jsou modely stejné, právě díky zcela ojedinělé struktuře je každý vyrobený kus originálem.

O kolekci

Hodinky z této luxusní řady jsou navíc ozdobeny prstencovým okružím se vsazenými krystaly Preciosa v odstínech CRYSTAL WHITE, BLACK a BERMUDA BLUE. Naše nová technologie nám umožnila krystaly zasadit do nerezového kroužku za použití tzv. kropen, které se používají pro upevnění briliantů. Pouzdro, jak již naše standarty přikazují, je vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 316L vyleštěné do vysokého lesku.

Použitý švýcarský strojek Ronda pracuje pod stylovým perleťovým číselníkem osazeným indexy zdobenými krystaly z kubické zirkonie Preciosa. Také tyto krystaly jsou do indexů zasazovány kus po kuse. Zpracování tohoto, téměř neviditelného detailu, je na světové úrovni. Nádherný brus krystalu Preciosa můžete obdivovat i na korunce, jenž má zcela netradiční tvar a jen podtrhuje originalitu dámského modelu hodinek.

Připravili jsme pro Vás hodinky s bílým nebo černým prstencovým okružím.

Specifikace

KalibrVoděodolnostRozměry
Ronda5 ATM∅42 x 11 mm, 49 g

 

SkloPouzdroŘemínek
Minerální rovnéUšlechtilá nerezová ocel 316Kožený, 20 mm, zapínání na trn

Specifikace

Kalibr
Ronda

Voděodolnost
5 ATM

Rozměry
∅42 x 11 mm, 49 g

Sklo
Minerální rovné

Pouzdro
Ušlechtilá nerezová ocel 316

Řemínek
Kožený, 20 mm, zapínání na trn

Modely

PRIM Preciosa

ONYX WHITE

Tuto řadu vyrábíme v barevném provedení CRYSTAL BLACK a BERMUDA BLUE.

Hodinky z kolekce PRIM Preciosa Onyx jsou vyrobeny vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli 316L vyleštěné do vysokého lesku. Prstencové okruží je vyrobené z ručně opracovaného bílého Onyxu. Na okruží najdete ručně broušené fasety v geometrickém tvaru s lesklými ploškami. To celé samozřejmě dotváří i krásná struktura přírodního Onyxu. Modely jsou také ozdobeny prstencovým okružím s kulatými nebo hranatými krystaly Preciosa® zasazeném v nerezovém kroužku.

Použitý strojek Ronda pracuje pod číselníkem z přírodní perleti osazeným indexy zdobenými zirkony Preciosa. Jedinečné je také zapracování krystalů kus po kusu. Nádherný brus krystalu z Preciosy můžete obdivovat i na netradičním tvaru korunky podtrhující originalitu hodinek. Hodinky drží na ruce kožený řemínek s klasickou sponou z nerezové oceli 316L. Hodinky jsou dodávány spolu s luxusní krabičkou.

PRIM Preciosa

ONYX BLACK

Tuto řadu vyrábíme v barevném provedení CRYSTAL WHITE.

Hodinky z kolekce PRIM Preciosa Onyx jsou vyrobeny vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli 316L vyleštěné do vysokého lesku. Prstencové okruží je vyrobené z ručně opracovaného černého Onyxu. Na okruží najdete ručně broušené fasety v geometrické tvaru s lesklými ploškami. To celé samozřejmě dotváří i krásná struktura přírodního Onyxu. Modely jsou také ozdobeny prstencovým okružím s kulatými nebo hranatými krystaly Preciosa® zasazeném v nerezovém kroužku.

Použitý strojek Ronda pracuje pod číselníkem z přírodní perleti osazeným indexy zdobenými zirkony Preciosa (krystaly z kubické zirkonie produkce PRECIOSY). Jedinečné je také zapracování krystalů kus po kusu. Nádherný brus krystalu z Preciosy můžete obdivovat i na netradičním tvaru korunky podtrhující originalitu hodinek. Hodinky drží na ruce kožený řemínek s klasickou sponou z nerezové oceli 316L. Hodinky jsou dodávány spolu s luxusní krabičkou.

Provedení

Hodinky z kolekce PRIM Preciosa Onyx White nabízíme v mnoha módních barevných provedeních. Každý model v sobě ukrývá kalibr Ronda. Výjimečnost každého modelu podtrhuje broušené prstencové okruží z ručně opracovaného přírodního Onyxu.

Provedení

Hodinky z kolekce PRIM Preciosa Onyx Black nabízíme v mnoha módních barevných provedeních. Každý model v sobě ukrývá kalibr Ronda. Výjimečnost každého modelu podtrhuje broušené prstencové okruží z ručně opracovaného přírodního Onyxu.

onyx_22_1920x960

Další limitované edice

 • Prim primátor
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM ŠTEFANIK
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM DAKAR 2023
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM METEORITE
  anemptytextline
  více o kolekci
 • LETOUN ZLÍN Z-XII
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • SYMBOL ČSR
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • AVIATOR
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • SPORT CYCLING 2022
  anemptytextline
  Více o kolekci
Navštivte naši firemní prodejnu
Kontakt
+ 420 558 441 193
obchod@prim-hodinky.cz
Adresa
Příborská 1473
738 02 Frýdek-Místek
Otevírací doba
Po-Pá     8:00-16:00
Polední pauza 12.00-12.30

Rádi vás obsloužíme i po 16.00 hod. na základě předchozí telefonické či mailové domluvy.

Další prodejny