O kolekci

Rodinný výrobce českých hodinek PRIM připravil pro dakarskou posádku již 11. model limitované série hodinek PRIM Dakar 2020. Pánské hodinky, které jsou synonymem pro kvalitu a odolnost. Hodinky inspirované závody Rally Dakar. Letošní edice si pro milovníky připravila hned několik originálních vychytávek a zajímavých detailů.

Pro naši rodinnou firmu je to již po jedenácté, kdy připravujeme tuto výjimečnou sportovní edici pro nadšence Rally Dakar. V roce 2020 pojedou jezdci závod Dakar v novém prostředí a poprvé v historii závodu zavítají do Saudské Arábie.

Rallye Dakar 2020 odstartuje 5. ledna v Džiddě na pobřeží Rudého moře, odkud se závodníci vydají celkem na 12 etap o celkové délce 9.000 kilometrů. Zpočátku trasa povede horami po kamenitých cestách, aby se postupně závodníci přesunuli na čtvrtou největší poušť světa Rub al-Chálí, kde na ně čekají až 250 metrů vysoké duny. Závod pak skončí 17. ledna v městě Al-Kiddija nedaleko Rijádu, kde se buduje obří zábavní centrum.

Limitovaná edice sportovních hodinek PRIM Dakar 2020 se podrobí testování ambasadory letošního ročníku Tomášem Ouředníčkem a Davidem Křípalem s Fordem Ranger ve stáji Ultimate Dakar (http://ultimatedakar.com).

Dakar 2020 cesta: 9 000 km – 12 stages – hory, písek a duny

DREAM – DARE – LIVE IT

Dakar 2020 odstartuje 5.1.2020 v Džiddě, kdy pořadatelé pro tento ročník připravili pro jezdce atraktivní trasu, kde se budou střídat kamenité úseky s těmi písčitými, plnými neodmyslitelných nástrah.

Piloty, jezdce a navigátory budou na náročných etapách závodu Dakar 2020 provázet hodinky PRIM navržené a vyrobené českou společností. Pro tuto příležitost jsme vyvinuli sportovní model, který nejlépe vyhovuje extrémním podmínkám závodu, ale také upoutá svým detailně propracovaným designem. Letošní model PRIM Dakar 2020 láká na svůj originální a nový vzhled ciferníku, který připomíná vrstvený skeleton.

Limitovaná série čítá 200 kusů hodinek s originálním sériovým označením na pouzdře hodinek.

Jako každý rok, i tentokrát jsme pro Vás připravili novinky v letošní limitované sérii PRIM Dakar 2020. Všechny naše limitované edice PRIM Dakar se vyznačují několika výjimečnými prvky. Změna v letošním ročníku hraje „prim“ a my jsme se proto rozhodli vyrobit hodinky Dakar v nové originální barevné kombinaci – hnědé!

W01P-13113-DAKAR 2020

PRIM Dakar 2020

Multifunkční hodinky s chronografem jsou vyrobené z broušené ušlechtilé nerezové oceli 316 L a následně upravené metodou IPB v nové matné šedé barvě. Do pouzdra je vsazen švýcarský quartzový strojek s chronografem kalibr Ronda 5030.D. Hodinky mají dno z leštěné ušlechtilé nerezové oceli s originálním erbem a mottem „Dream, Dare, Live It“. Zapracovali jsme také na vyšší voděodolnosti 10 ATM a vyvinuli pouzdro s novou šroubovací korunkou, ta zaručuje odolnost proti vodě, což závodníci otestují v extrémních podmínkách.

Pod odolným antireflexním safírovým sklíčkem je umístěn propracovaný detailní vrstvený číselník a čítače chronografu se vzorem kruhů. Nově navržená žlutá ručka chronografu je doplněna hlavními luminiscenčními hodinovými ručkami. Nový sportovní vzhled hodinkám dodává černý kroužek s CNC rytím minut v hnědé barvě. Délka měření je znázorněna v čítači na pozici 9 hodin (měření do 30 minut). V číselníku na pozici 4 hodiny se nachází okénko, ve kterém je zobrazeno datum.

Na pozici 3 hodiny je netradičně umístěna vteřinová ručka hlavního času. Na pozici 6 je umístěn čítač hodin (měření 12 hod), kolem kterého je zvýrazněno okruží s nápisem limited edition. Hodinové ručky jsou pokryty silnou luminiscenční vrstvou pro lepší odečet času za snížené viditelnosti. Hodinky jsou opatřeny kvalitním koženým řemínkem s jemným detailem, a to ražbou motta a loga, doplněným dvěma cvoky a robustní sponou s logem. Hodinky jsou dodány v nově navrženém originálním balení – helma.

Specifikace

KalibrVoděodolnostRozměry
Ronda 5030.D10 ATM∅45 x 12 mm, 115 g
SkloPouzdroŘemínek
Antireflexní safírové rovnéUšlechtilá nerezová ocel 316LKožený, 24 mm, zapínání na trn

Specifikace

Kalibr
Ronda 5030.D

Voděodolnost
10 ATM

Rozměry
∅45 x 12 mm, 115 g

Sklo
Antireflexní safírové rovné

Pouzdro
Ušlechtilá nerezová ocel 316L

Řemínek
Kožený, 24 mm, zapínání na trn

Provedení

Hodinky z kolekce PRIM Dakar nabízíme každoročně v limitovaných sériích a barevných provedeních.
Hodinky PRIM Dakar podtrhují charakteristiku majitele a svým vzhledem upoutají pozornost při každé sportovní i společenské akci.

W01P-13113-DAKAR 2020
Dakar 2020

W01P.13113.A

VYPRODÁNO

Provedení

Hodinky z kolekce PRIM Dakar nabízíme každoročně v limitovaných sériích a barevných provedeních. Hodinky PRIM Dakar podtrhují charakteristiku majitele a svým vzhledem upoutají pozornost při každé sportovní i společenské akci.

Dakar 2020

W01P.13113.A

VYPRODÁNO
PRIM Dakar 2020

Ambasadoři

Každoročně spojujeme značku PRIM s odvážnými jezdci Dakarské Rally. Letošní 42. ročník nebude výjimkou. Máme pro Vás připraveny hned dva ambasadory hodinek PRIM Dakar 2020.

ourednicek-2
Tomáš Ouředníček

Tým Ultimate Dakar Racing

Úspěšný český jezdec cross-country rallye, závodník a bojovník na trati i mimo ni. Český automobilový závodník a od roku 2017 ambasador hodinek PRIM. Tomáš Ouředníček je nejúspěšnějším českým navigátorem a držitelem nejlepšího výsledku v kategorii automobilů. V roce 2020 vyráží již na svůj sedmý Dakar.

dakar_kripal_2
David Křípal

Tým Ultimate Dakar Racing

David Křípal je již třetím rokem na Dakaru navigátorem Tomáše Ouředníčka, v roce 2020 jedou společně ve vlastním týmu Ultimate Dakar Racing. Jeho navigátorské nadání se ukázalo již v závodě Morocco Desert Challenge, kde David bezchybně navigoval a společně s pilotem Tomášem Ouředníčkem dosáhli vítězství v absolutním pořadí automobilové kategorie.

Rallye Dakar

Dlouhodobě podporujeme závodníky na dálkové Rallye Dakar s naší exkluzivní edicí hodinek PRIM Dakar. Hodinky z této kolekce už mnohokrát podržely naše závodníky.

Kromě špičkového slovenského motocyklového jezdce Štefana Svitka podporujeme také andorského závodníka Alberta Llovera, který je jediným handicapovaným jezdcem na letošní Rallye Dakar a soutěží v kategorii kamionů v barvách týmu Bonver Dakar Project. Naši podporu má také Tatra Jaroslava Valtra, která rovněž pod hlavičkou Bonver Dakar Project úspěšně závodí na Afrika Eco Race.

Naše “Dakarky” jsou synonymem pro kvalitu a výdrž. Při vývoji i výrobě používáme nejnovějších technologií, abychom pro Vás vyrobili hodinky, které vydrží generace. Partnerem při vývoji a testování hodinek je sám “Monsignor Dakar” Karel Loprais a také šéf týmu Bonver Dakar Projekt a trojnásobný účastník Rallye Dakar Tomáš Vrátný.

Logo_Rallye_Dakar
Ambasadoři značky PRIM

Karel Loprais
český automobilový závodník a šestinásobný vítěz automobilových závodů Rallye Dakar v kategorii kamionů

Tomáš Vrátný
český automobilový závodník, trojnásobný účastník Rallye Dakar, šéf týmu Bonver Dakar Project

Štefan Svitko
trojnásobný mistr Evropy a několikanásobný mistr Slovenska v motokrosu, na Rallye Dakar 2016 dosáhl na stupně vítězů a skvělé 2. místo

Josef Macháček
Legendární český motocyklový závodník. Historicky nejúspěšnější čtyřkolkář v kategorii Experimental v dálkových maratónských rally. Pětinásobný vítěz Rallye Dakar a dvojnásobný vítěz závodů silničních motocyklů.

Předchozí modely

PRIM Dakar X 2019

Multifunkční hodinky s chronografem jsou vyrobené z broušené ušlechtilé nerezové oceli 316 L a následně upravené metodou IPB v nové matné šedo-černé barvě. Do pouzdra je vsazen švýcarský quartzový strojek s chronografem kalibr Ronda 5030.D. Hodinky mají dno z leštěné ušlechtilé nerezové oceli s originálním popisem závodu a mottem 2019 „Dream, Dare, Live It“. Zapracovali jsme také na vyšší voděodolnosti 10 ATM, ta zaručuje odolnost proti vodě, což závodníci otestují v extrémních podmínkách.

Pod odolným safírovým sklíčkem je umístěn propracovaný detailní karbonový číselník a čítače chronografu se vzorem kruhů. Nově navržená žlutá „DAKAR“ ručka chronografu je doplněna hlavními luminiscenčními hodinovými ručkami. Tachymetrický kroužek po obvodu pouzdra je inspirovaný designem pneumatiky. Délka měření je znázorněna v čítači na pozici 9 hodin (měření do 30 minut). V číselníku na pozici 4 hodiny se nachází okénko, ve kterém je zobrazeno datum.

Na pozici 3 hodiny je netradičně umístěna vteřinová ručka hlavního času. Na pozici 6 je umístěn čítač hodin (měření 12 hod), kolem kterého je navrženo originální motto ročníku a rok 2019. Hodinové ručky jsou pokryty luminiscenční vrstvou pro lepší odečet času za snížené viditelnosti. Hodinky jsou opatřeny kvalitním kombinovaným řemínkem z látky a kůže, doplněným žlutým prošitím a robustní klasickou sponou na trn. Hodinky jsou dodány v nově navrženém originálním balení – kufru.

DAKAR-2019

PRIM Dakar 2010 - 2014

Další limitované edice

 • Pilot Automatic Chrono
  anemptytextline
  VÍCE O KOLEKCI
 • Cycling 300 M
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • Dakar
  anemptytextline
  více o kolekci
 • CZECH TEAM
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIMÁTOR
  anemptytextline
  více o kolekci
 • METEORITE
  anemptytextline
  více o kolekci
 • ELEGANCE
  anemptytextline
  více o kolekci
 • TOURBILLON
  anemptytextline
  více o kolekci
Navštivte naši firemní prodejnu
Kontakt
+ 420 558 441 193
obchod@prim-hodinky.cz
Adresa
Příborská 1473
738 02 Frýdek-Místek
Otevírací doba
Po-Čt     8:00-16:00
Pá          8:00-16:00
Polední pauza 12.00-12.30

Rádi vás obsloužíme i po 16 hod. na základě předchozí telefonické či mailové domluvy.

Další prodejny