O kolekci

Jediný výrobce českých hodinek PRIM vyrobil pro dakarskou posádku již 9. model limitované série hodinek PRIM Dakar. Limitovaná edice sportovních hodinek PRIM Dakar 2018 – se podrobí testování ambasadory letošního ročníku Tomášem Ouředníčkem a jeho týmem a legendou a pětinásobným vítězem Dakarské Rally Josefem Macháčkem. Pánské hodinky, které jsou synonymem pro kvalitu a výdrž. Hodinky inspirované závody Rally Dakar.

Dakar 2018 odstartuje v peruánském hlavním městě Lima, jezdce čekají atraktivní úseky na obou podélných březích jezera Titicaca a přejezdem přes Andy a bolívijskou metropoli La Paz se dostanou do cílové destinace v argentinské Córdobě.

Piloty, jezdce a navigátory budou na náročných etapách závodu Dakar 2018 provázet hodinky PRIM, navržené a vyrobené českou společností PRIM. Pro tuto příležitost jsme vyvinuli sportovní model, který nejlépe odpovídá extrémním podmínkám závodu, ale také upoutá svým detailně propracovaným designem. V chronografu PRIM Dakar byl také poprvé použit karbon, jenž je znám pro své vynikající vlastnosti a zajímavý vzhled.

Limitovaná série 200 kusů hodinek s originálním sériovým označením na pouzdře hodinek.

DAKAR-2018

PRIM Dakar 2018

Multifunkční hodinky s chronografem jsou vyrobené z broušené ušlechtilé nerezové oceli 316 L a následně upravené do matně černého vzhledu metodou IPB. Do pouzdra je vsazen quartzový strojek s chronografem kalibr Ronda 3540D. Hodinky mají dno z leštěné ušlechtilé nerezové oceli s originálním popisem závodu a trati Dakar 2018. Voděodolnost 5 ATM zaručuje odolnost proti vodě při běžném užívání.

Pod odolným safírovým sklíčkem je umístěn propracovaný číselník a čítače chronografu, pro jejichž povrch byl použit pravý karbon. Červená sekundová ručka chronografu je umístěna spolu s hlavními ručkami. Tachymetrický kroužek po obvodu pouzdra je inspirovaný designem pneumatiky. Délka měření je znázorněna v čítači na pozici 9 hodin (měření do 30 minut), kolem kterého je navržen originální popis států a ročníku. V číselníku na pozici 3 hodiny se nachází okénko, ve kterém je zobrazeno datum.

Na pozici 6 hodin je netradičně umístěna vteřinová ručka hlavního času. Hodinové ručky jsou pokryty luminiscenční vrstvou pro lepší odečet času za snížené viditelnosti. Hodinky jsou opatřeny kvalitním koženým řemínkem s červeným lemem a robustní klasickou sponou na trn. Hodinky jsou dodány v originálním balení ve tvaru helmy.

Ambasadoři hodinek PRIM Dakar 2018

Každoročně spojujeme značku PRIM s odvážnými jezdci Dakarské Rally. Letošní jubilejní 40. ročník nebude výjimkou. Máme pro Vás připraveny hned dva ambasadory hodinek PRIM Dakar 2018.

ourednicek
Tomáš Ouředníček

(s navigátorem Davidem Křípalem) – South Racing Team

Úspěšný český jezdec cross-country rallye, závodník a bojovník na trati i mimo ni. Český automobilový závodník a od roku 2017 ambasador hodinek PRIM. Tým poprvé v české premiéře otestuje na prestižním závodě Dakar tovární speciál Ford Ranger. Tomáš Ouředníček je nejúspěšnějším českým navigátorem a držitelem nejlepšího výsledku v kategorii automobilů, jelikož na Rally Dakar 2009 vybojoval sedmé místo.

MACHACEK
Josef Macháček

Legendární český motocyklový závodník a od roku 2017 ambasador hodinek PRIM. Historicky nejúspěšnější čtyřkolkář v kategorii Experimental v dálkových maratónských rally. Reprezentuje Českou republiku na Rallye Dakar v závodech čtyřkolek, je pětinásobným vítězem Rallye Dakar a dvojnásobným vítězem závodů silničních motocyklů.

Specifikace Dakar 2018

KalibrVoděodolnostRozměry
Ronda 3540.D5 ATM∅45 x 12 mm, 105 g
SkloPouzdroŘemínek
Safírové rovnéUšlechtilá nerezová ocel 316LKožený, 24 mm, zapínání na trn

Specifikace Dakar 2018

Kalibr
Ronda 3540.D

Voděodolnost
5 ATM

Rozměry
∅45 x 12 mm, 105 g

Sklo
Safírové rovné

Pouzdro
Ušlechtilá nerezová ocel 316L

Řemínek
Kožený, 24 mm, zapínání na trn

Provedení 2018

Dakar 2018

W01P.13052.A

KOUPIT

Rallye Dakar

Dlouhodobě podporujeme závodníky na dálkové Rallye Dakar s naší exkluzivní edicí hodinek PRIM Dakar. Hodinky z této kolekce už mnohokrát podržely naše závodníky.

Kromě špičkového slovenského motocyklového jezdce Štefana Svitka podporujeme také andorského závodníka Alberta Llovera, který je jediným handicapovaným jezdcem na letošní Rallye Dakar a soutěží v kategorii kamionů v barvách týmu Bonver Dakar Project. Naši podporu má také Tatra Jaroslava Valtra, která rovněž pod hlavičkou Bonver Dakar Project úspěšně závodí na Afrika Eco Race.

Naše “Dakarky” jsou synonymem pro kvalitu a výdrž. Při vývoji i výrobě používáme nejnovějších technologií, abychom pro Vás vyrobili hodinky, které vydrží generace. Partnerem při vývoji a testování hodinek je sám “Monsignor Dakar” Karel Loprais a také šéf týmu Bonver Dakar Projekt a trojnásobný účastník Rallye Dakar Tomáš Vrátný.

Ambasadoři značky PRIM

Karel Loprais
český automobilový závodník a šestinásobný vítěz automobilových závodů Rallye Dakar v kategorii kamionů

Tomáš Vrátný
český automobilový závodník, trojnásobný účastník Rallye Dakar, šéf týmu Bonver Dakar Project

Štefan Svitko
trojnásobný mistr Evropy a několikanásobný mistr Slovenska v motokrosu, na Rallye Dakar 2016 dosáhl na stupně vítězů a skvělé 2. místo

Předchozí modely

dakar-2017

PRIM Dakar 2017

Multifunkční hodinky s chronografem vyrobené z broušené ušlechtilé nerezové oceli 316L, následně upravené do matně černého vzhledu metodou IPB. Do pouzdra je vsazen quartzový strojek s chronografem kalibr Ronda 3540.D. Hodinky mají dno z leštěné ušlechtilé nerezové oceli a vodotěsnost 5 ATM zaručuje odolnost proti vodě při běžném užívání.

Pod odolným safírovým sklíčkem je propracovaný reliéfní číselník s čítači chronografu. Přesnost měření chronografu je na 1/10 s ukazující ručka v čítači na pozici 12 hodin. Oranžová sekundová ručka chronografu je umístěná spolu s hlavními ručkami, pro případ používání tachymetrického kroužku umístěném po obvodu pouzdra. V číselníku na pozici 3 hodiny se nachází okénko ve kterém je umístěno datum.

Na pozici 6 hodin je netradičně umístěná vteřinová ručka hlavního času. Hlavní hodinové ručky jsou částečně pokryty luminiscenční vrstvou stejně jako reliéfní indexy pro lepší odečet času za snížené viditelnosti. Hodinky jsou opatřeny kvalitním koženým řemínkem s oranžovým prošitím a robustní klasickou sponou na trn.

dakar-2017

PRIM Dakar 2016

Každým rokem uvádíme na trh limitovanou edici sportovních hodinek. Prototypy jsme testovali ve spolupráci s Bonver Dakar Teamem a připravili pro vás opravdu nepřehlédnutelný kalibr. Multifunkční hodinky s chronografem vyrobené z broušené ušlechtilé nerezové oceli 316L, následně upravené technologií IPB. Do pouzdra je vsazen quartzový strojek s chronografem kalibr Ronda 3540.D. Hodinky mají dno z leštěné ušlechtilé nerezové oceli a vodotěsnost 5 ATM zaručuje odolnost proti vodě při běžném užívání. Pod odolným safírovým sklíčkem je propracovaný reliéfní číselník s čítači chronografu. Přesnost měření chronografu je na 1/10 s ukazující ručka v čítači na pozici 12 hodin.

Červená sekundová ručka chronografu je umístěná spolu s hlavními ručkami, pro případ používání tachymetrického kroužku umístěném po obvodu pouzdra. Délka měření je znázorněna v čítači na pozici 9 hodin do 30 minut. V číselníku na pozici 3 hodin je umístěno okénko, ve kterém je umístěno datum. Na pozici 6 hodin je netradičně umístěná v samostatném čítači vteřinová ručka hlavního času. Hlavní hodinové ručky jsou částečně pokryty luminiscenční vrstvou stejně jako reliéfní indexy pro lepší odečet času za snížené viditelnosti. Hodinky jsou opatřeny kvalitním koženým řemínkem s červeným prošitím a robustní klasickou sponou na trn. Tyto hodinky jsou dodávané v luxusní krabičce se záručním listem a návodem.

PRIM Dakar 2015

Sportovní hodinky s chronografem vyrobené z leštěné ušlechtilé nerezové oceli 316L. V robustním pouzdře pracuje multifunkční strojek kalibr OS10 s chronografem a datem. Chronograf měří s přesností na 1 vteřinu a délkou měření 12 hodin. Dno hodinek je uzavřeno na závit a předurčuje možnost použití tohoto modelu ve vodě s vodotěsností 20 ATM. Pod lehce vypouklým tvrzeným minerálním sklem je reliéfní číselník s vystouplými indexy a na jeho kroužku je zobrazena minutová stupnice. Hlavní hodinová a minutová ručka jsou pokryty luminiscenční vrstvou, ta zajišťuje po nasvícení denním nebo umělým světlem, odečet času v temném prostředí.

Minutový čítač chronografu se nachází na pozici 12 hodin, čítač hodin chronografu je umístěn na pozici 9 hodin. Sekundová ručka chronografu je centrálně umístěna spolu s hlavními ručkami, tak aby jste mohli odečítat hodnoty z tachymetrické stupnice umístěné po obvodu pouzdra. Proto je sekundová ručka hlavního času umístěná v samostatném čítači na pozici 6 hodin. Na pozici 4 hodin je umístěno okénko data. Pro sportovní design těchto hodinek je zvolen pružný silikonový řemínek, zakončený klasickou sponou z ušlechtilé nerezové oceli 316L. Označení PRIM DAKAR najdete, jak na silikonovém řemínku, tak i na jeho sponě. Hodinky dodáváme v luxusní krabičce se záručním listem a návodem.

Provedení

Hodinky z kolekce PRIM Dakar nabízíme každoročně v limitovaných sériích a barevných provedeních. Hodinky PRIM Dakar podtrhují charakteristiku majitele a svým vzhledem upoutají pozornost při každé sportovní i společenské akci.

Dakar 2017

W01P.13030.A

KOUPIT
Dakar 2016

W01P.10749.A

VYPRODÁNO
Dakar 2015

W03P.10698.B

VYPRODÁNO

Provedení

Hodinky z kolekce PRIM Dakar nabízíme každoročně v limitovaných sériích a barevných provedeních. Hodinky PRIM Dakar podtrhují charakteristiku majitele a svým vzhledem upoutají pozornost při každé sportovní i společenské akci.

Dakar 2017

W01P.13030.A

KOUPIT
Dakar 2016

W01P.10749.A

VYPRODÁNO
Dakar 2015

W03P.10226.A

VYPRODÁNO

PRIM Dakar 2010 - 2014

Hodinky z kolekce PRIM Dakar nabízíme každoročně v limitovaných sériích a barevných provedeních. Hodinky PRIM Dakar podtrhují charakteristiku majitele a svým vzhledem upoutají pozornost při každé sportovní i společenské akci.

Další limitované edice

 • CZECH TEAM
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIMÁTOR
  anemptytextline
  více o kolekci
 • TRITIUM
  anemptytextline
  více o kolekci
 • ELEGANCE
  anemptytextline
  více o kolekci
 • TOURBILLON
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PIONEER
  anemptytextline
  více o kolekci
 • SENATOR
  anemptytextline
  více o kolekci
 • DAKAR
  anemptytextline
  více o kolekci
Navštivte naši firemní prodejnu
Kontakt
+ 420 558 441 193
obchod@prim-hodinky.cz
Adresa
Příborská 1473
738 02 Frýdek-Místek
Otevírací doba
Po-Čt     8:30-17:00
Pá          8:30-16:00
Polední přestávka 12.00-12.30
Další prodejny