S asistentem to Lubošovi na vysoké šlape jako hodinky

Poděkování

Nadace Jedličkova ústavu děkuje společnosti PRIM za finanční příspěvek 51 000 Kč, který podpoří Lubomíra. Ten je od svých šesti let kvůli vrozené nemoci svalů odkázán na invalidní vozík a péči jiné osoby. Jeho postižení navíc omezuje i pohyblivost rukou, takže je závislý na pomoci dalších lidí při veškeré sebeobsluze. Proto využívá služby osobního asistenta, který ho doprovází při cestě za studiem na vysoké škole. Lubomír studuje 1. ročník magisterského oboru „Mediální a komunikační studia“ na Metropolitní univerzitě v Praze. Asistent ho doprovází 3x týdně na přednášky, pomáhá mu zvládnout cestu MHD a ve škole je jeho pomocnou rukou při zápisu poznámek. Poskytnutý příspěvek zajistí Lubomírovi asistenta na celý rok.

„Studium není jednoduché, ale baví mě. Zajímá mne hlavně oblast marketingu a nových médií. Právě tyto vědomosti pak mohu uplatit i ve svém zaměstnání. Zároveň totiž pracuji na částečný úvazek jako správce jednoho internetového obchodu. Bez pomoci asistenta bych studium těžko zvládal. Moc děkuji.“

Lubomír

Děkujeme za podporu! Tým Nadace Jedličkova ústavu
www.nadaceju.cz

Z každého zakoupeného kusu limitované série PRIM Sport 68 Czech Team putovalo na podporu Lubomíra z Nadace Jedličkova ústavu celkem 1 000 Kč.