PRIM Boyfriend

PRIM Boyfriend – hodinky kombinující sportovní prvky s nadčasovým designem

Tento týden jsme trávili v Mnichově, kde jsme navštívili Inhorgenta Munich výstavu hodinek a šperků. Dnes si představíme model hodinek PRIM Boyfriend, který upoutá nejednu dámu. Tento model hodinek určuje styl, který ocení mladší generace, ale také ženy, které se nebojí zajímavých kousků a sledují módní trendy. Kdo by přece neznal „boyfriend styl“, ten čas kdy si vezmete roztrhané džíny, přítelovu košili a vše doplníte výrazným doplňkem – a to hodinkami PRIM Boyfriend.

Hodinky PRIM Boyfriend je typ, který se perfektně hodí k sportovním kolekcím, ležérním kouskům, ale také společenským outfitům. Je to ten typ hodinek, kterým upoutáte svoje kolegyně v práci a nejlepší kamarádky u kávy.

Sportovní a společenský vzhled hodinek s chronografem, který podtrhuje mladistvý a svěží design upoutá nejednu osobu. PRIM Boyfriend, kolekce kombinující sportovní prvky a moderní křivky s nadčasovým designem. To jsou hodinky které nabízí styl, praktičnost a spolehlivost.

Hodinky PRIM Boyfriend naleznete v moderních sedmi barvách a to stříbrná, červená, modrá, zlatá, černá, růžové zlato a černo keramickou verzi. Do modelu hodinek je vložen kalibr od firmy Seiko – VD53. Seiko v překladu znamená „exquisite“, taktéž mimořádný, ohromný. Zajímavost o japonské společnosti Seiko je ta, že jako první na světě představili quartz strojek, a to v roce 1969. Proto je pro nás důležité využívat těch nejznámějších a nejlepších dodavatelů, kteří se zaručí svou kvalitou a precisností, kterou využívá mnoho světových značek hodinek tak jako my.

Tento styl hodinek se perfektně hodí pro všechny ženy, které mají rády módní trendy a touží doplnit svůj šatník krásnými doplňky jako jsou naše hodinky PRIM.

PRIM Boyfriend jsou hodinky, které svým vzhledem upoutají svou majitelku, ale taktéž všechny kolem Vás. Díky svým vlastnostem a použitých kvalitních materiálů budou hodinky sloužit perfektně v obou situacích – a to v každodenním životě a při sportovních aktivitách.

Máte Náš model hodinek PRIM Boyfriend? Označte nás na instagramovém profilu (@PrimWatch) nebo facebooku.

Tým PRIM Vám děkuje za přízeň a přejeme ať se hodinky od naší firmy nosí s radostí.