PRIM Carbon Fiber

Dnes si představíme jeden z naších populárních sportovních modelů PRIM Carbon Fiber 200M. Hodinky inspirovány adrenalinovým sportem a rychlými auty, kombinací, která osloví každého moderního muže. Hodinky dostaly název podle použitého materiálu na ciferníku, jenž je znám pro své vynikající vlastnosti a zajímavý vzhled.

Carbon Fiber, v češtině znám také jako uhlíkové – karbonové vlákno je tenký, dlouhý pramen materiálů, který se skládá z atomů uhlíku. Velkou výhodou je krystalové složení uhlíku, které zaručuje pevnost materiálů. U hodinek PRIM jsme se rozhodli využít moderní technologie a materiály, které odpovídají požadavkům dnešní doby a jsou tak atraktivním doplňkem každého muže.

Zpracování hodinek zaujme všechny kolem Vás a zanechá opravdový dojem. Ostré a propracované linie pouzdra dodávají hodinkám ten správný sportovní vzhled a celkový dojem vyzdvihuje barevná eloxovaná šroubovací korunka. Sportovní hodinky by nebyly sportovní bez většího označení vodotěsnosti, to model PRIM Carbon Fiber splňuje na jedničku, a to díky 20 ATM, které zaručuje vysokou odolnost a kvalitu.

Pestrá barevná nabídka hodinek PRIM Carbon Fiber byla navrhnuta naším grafikem tak, aby zaujala rozmanité charaktery ve světě adrenalinu a rychlých aut. Hodinky jsou vypracované do posledního detailu, šroubovací korunka ladí s barevným provedením na otočné lunetě s jednosměrnou aretací, ale také s ručičkami chronografu a stopkami.

#primvakci

Nadčasový a moderní design originálních a jedinečných hodinek PRIM. Tradice v novém, která nikdy nezestárne. Pánský model který svým vzhledem upoutá svého majitele, ale taktéž všechny kolem Vás. Díky svým vlastnostem a použitých kvalitních materiálů budou hodinky sloužit v každodenním životě, ale také při sportovních aktivitách.

# primnacestach

Máte Náš model hodinek PRIM Carbon Fiber? Označte nás na instagramu (@primwatch) nebo na facebooku.

PRIM Carbon Fiber 200M v akci

PRIM hodinky #primvakci

PRIM hodinky #primvakci

Děkujeme Vám za přízeň,

Tým PRIM