PRIM Sport 68 a Sport Multifunction – legendy v novém

PRIM Sport jsou hodinky, které si zažily svou slávu snad u všech generací. Hodinky dostávali za odměnu ve škole či v práci, nosili je také horníci, kteří tyto modely testovali v opravdu tvrdých podmínkách. Klasické sportovní hodinky s nadčasovým designem, díky kterému jsou vhodné pro každodenní nošení.

My jsme se rozhodli vytvořit k naší stávající kolekci v automatu přidat quartzovou řadu a obnovit tento model PRIM Sport v barvách, které zaujmou odlišné typy lidí. Vybere si opravdu každý, máme připraveny modely černé, zelené, modré či bílé.

Nezůstali jsme ale pouze u klasické verze PRIM Sport, ale náš tým designérů se rozhodl použít také charakteristické prvky modelu k vytvoření řady PRIM Sport Multifunction.

Ať už si přejete ocelový tah či kožený řemínek, tyto hodinky zaujmou všecky kolem vás. Jako další variantu máme připraveny textilní „nato“ pásky, které přidávají modelu tu pravou nostalgii retro doby.

U obou modelů PRIM Sport 68 a Sport Multifunction jsou předností charakteristické tvary pouzdra, podoba číselníku odkazují na ikonické sportovní modely, které znáte z předešlých let. Tým designérů vybíral barevné kombinace kroužků, pásků, ciferníků s výraznou luminiscenční vrstvou a pohrávali si s broušením pouzdra ve vysokém lesku s kombinaci s matným vzhledem. Výsledkem je elegantní, jemné sportovní pouzdro, které perfektně sedne na zápěstí mužů i dam.

Tento model naleznete již tento týden na našem e-shopu. Hodináři pečlivě skládají a kompletují barevné kombinace, aby se k Vám vaše oblíbená řada se svěžími barvami dostala co nejdříve.