PRIM PRECIOSA

Spojení dvou legend

Ačkoli Česká republika nevyniká svou rozlohou, dokáže tuto nevýhodu vyvážit jinými přednostmi. Jednou z nich je bezesporu řemeslné umění. Spojením dvou tradičních českých značek PRIM a PRECIOSA vznikl klenot, který ozdobí každou ženu.

V příběhu obou českých značek lze vidět jistou analogii. Není tedy náhodou, že se obě společnosti spojily při výrobě luxusní kolekce náramkových hodinek PRIM Preciosa. Spojení dvou zavedených českých značek Vám přináší špičkovou kvalitu a dokonalost v každém detailu.

PRIM PRECIOSA

Co nás spojuje

PRECIOSA
Češi se prosadili v mnoha oborech, ve světě je dobře známý především český křišťál. Jeho výroba a broušení má v našich zemích hluboce zakořeněnou tradici. Významnou společností podnikající ve sklářském oboru je skupina Preciosa, jejíž značka byla poprvé zaregistrována již v roce 1915. I když historie značky Preciosa je mnohem delší, za oficiální datum vzniku společnosti je považován rok 1948.

PRIM
Ve stejném roce spatřila světlo světa další významná česká značka, ovšem ze zcela odlišného oboru. V roce 1948 totiž vznikl první plán na výrobu náramkových hodinek v Čechách. Ve Šternberku vznikla značka PRIM. V příběhu obou českých značek lze vidět jistou analogii. Není tedy náhodou, že se obě společnosti spojily při výrobě módních kolekcí dámských náramkových hodinek pod značkou PRECIOSA.

Genuine Czech Crystal

Český křišťál

Genuine Czech Crystal

V současnosti je Preciosa známá po celém světě používáním unikátní PRECIOSA® Hi-Pure Crystal™ technologie ve výrobním procesu. Křišťálové výrobky z Preciosy se vyznačují mimořádnými optickými a estetickými vlastnostmi. Značka PRECIOSA® GENUINE CZECH CRYSTAL™ je zárukou nejvyšší kvality českého výrobku, který lze získat pouze od Preciosy.

PRIM PRECIOSA

Crystal Time

Spojením dvou tradičních českých značek PRIM® a PRECIOSA® vznikly jedinečné dámské módní hodinky PRIM PRECIOSA. Křišťál s dokonalým výbrusem a vysokou brilancí i oslnivá barevná škála odstínů rozvášní oči každé ženy. Hodinky, které se stanou dokonalým doplňkem vhodným pro každou příležitost. Luxusní dámské společenské hodinky v sobě spojují smysl pro tradici, krásu a eleganci.

O edicie-shop
PRIM PRECIOSA

Onyx

Druhá modelová řada hodinek PRIM Preciosa s označením Onyx navazuje na velmi úspěšnou řadu PRIM Preciosa Crystal Time, vytvořenou ve spolupráci s tradiční českou firmou Preciosa®. Modely Onyx konstrukčně vychází z oblíbených modelů Crystal Time a jak už název naznačuje, jsou použity přírodní materiály. Prstencové okruží je totiž vyrobené z ručně opracovaného přírodního Onyxu.

O edicie-shop
PRIM PRECIOSA

Modern

Luxusní dámské hodinky spojující v sobě smysl pro krásu i eleganci jejichž výjimečnost podtrhuje speciálně broušené křišťálové okruží v rozličných barevných provedeních a přírodních motivech. Broušený český krystal PRECIOSA zdobí také netradičně tvarovanou korunku.

Hodinky z kolekce Modern jsou působivým módním doplňkem, který nezůstane bez povšimnutí nejen při společenských událostech, ale také spolehlivým pomocníkem s nímž pro Vás žádný čas nebude ztracený.

e-shop
PRIM PRECIOSA

Amenity

Elegantní dámské hodinky, které kromě nápaditého vzhledu ukrývají také kombinaci špičkového materiálu a netradičního vzorovaného řemínku. Módní krystaly PRECIOSA a luxusní barevné provedení jim dodává na eleganci a výjimečnost, díky čemuž patří mezi velmi žádané dámské hodinky.

e-shop
PRIM PRECIOSA

Charm

Designové hodinky pro ženy, které mají rády sportovnější styl oblékání, ale zároveň chtějí mít nádherný módní doplněk na slavnostní událost, kde se neobejdou bez šatů ani lodiček. Jedná se o stylové hodinky v nádherném provedení s perleťovým ciferníkem. Pokud hledáte nový trend v dámských hodinkách, vsaďte na jistotu a nechte se okouzlit jejich šarmem.

e-shop
PRIM PRECIOSA

Purity

Stylové dámské hodinky, které jsou opravdovým módním doplňkem při každé příležitosti. Jemnost, elegance a luxus dokonale vystihují ladné křivky provedení ocelového pouzdra s jemným zdobením českého křišťálu PRECIOSA a kubickou zirkonií nenechá žádnou ženu chladnou. Pokud nehledáte obyčejné hodinky, ale stylový módní doplněk, jsou pro vás Preciosa Purity tou správnou volbou.

e-shop
PRIM PRECIOSA

Rose

Stylová dámská řada Preciosa Rose v moderním růžovo-zlatém barevném provedení vzhledově navazuje na kolekci Modern a nabízí vám český křišťál s dokonalým výbrusem a moderním vzhledem s vysokou brilancí v oslnivé barevné škále odstínů a motivů, které vás nenechají chladnou.

Na první pohled zaujme číselník osazený reliéfními indexy s kubickou zirkonií, neméně také netradičně tvarovaná originální korunka ozdobená velkým broušeným českým krystalem.

o edici