Štefan Svitko představil motocykl pro Dakar 2017

Motocyklový závodník Štefan Svitko představil na tiskové konferenci dne 23. 11. 2016 motocykl, se kterým nastoupí do Rally Dakar 2017 a pokusí se navázat na loňské stupně vítězů a krásné 2. místo v kategorii motocyklů.

Štefan Svitko je nejen velmi úspěšný motocyklový a motokrosový závodník, ale také ambasador hodinek PRIM. Již tradičně s příchodem nového ročníku Rally Dakar jsme připravili i pro rok 2017 nový model hodinek z edice PRIM Dakar. Právě tyto hodinky s označením PRIM Dakar 2017 obdržel v rámci tiskové konference také Štefan Svitko, aby je mohl opět podrobit zkouškám odolnosti.

PRIM DAKAR 2017

Multifunkční hodinky s chronografem vyrobené z broušené ušlechtilé nerezové oceli 316L, následně upravené do matně černého vzhledu metodou IPB. Do pouzdra je vsazen quartzový strojek s chronografem kalibr Ronda 3540.D. Hodinky mají dno z leštěné ušlechtilé nerezové oceli a vodotěsnost 5ATM zaručuje odolnost proti vodě při běžném užívání. Pod odolným safírovým sklíčkem je propracovaný reliéfní číselník s čítači chronografu. Přesnost měření chronografu je na 1/10 s ukazující ručka v čítači na pozici 12 hodin. Oranžová sekundová ručka chronografu je umístěná spolu s hlavními ručkami, pro případ používání tachymetrického kroužku umístěném po obvodu pouzdra. Délka měření je znázorněna v čítači na pozici 9 hodin do 30 minut. V číselníku na pozici 3 hodiny je umístěno okénko ve kterém je umístěn datum a na pozici 6 hodin je netradičně umístěná v samostatném čítači vteřinová ručka hlavního času. Hlavní hodinové ručky jsou částečně pokryty luminiscenční vrstvou stejně jako reliéfní indexy pro lepší odečet času za snížené viditelnosti. Hodinky jsou opatřeny kvalitním koženým řemínkem s oranžovým prošitím a robustní klasickou sponou na trn. Tyto hodinky jsou dodávané v luxusní krabičce se záručním listem a návodem.

Více informací na prim-dakar.cz

Fotogalerie z tiskové konference: