O kolekci

Pánské sportovní hodinky s chronografem vyrobené z leštěné ušlechtilé nerezové oceli 316L. Do pouzdra je vsazen quartzový strojek s chronografem kalibr JS15 s měřením na 1 sekundu a délkou měření 29 minut a 59 sekund. Hodinky mají dno zavřené na závit z ušlechtilé nerezové oceli a vodotěsnost 20 ATM zaručuje odolnost proti vodě při plavání a šnorchlování. Sportovní duch dodává i eloxovaná šroubovací korunka v barvě korespondující s tiskem na otočné lunetě s jednosměrnou aretací.

Pod tvrzeným minerálním sklíčkem je reliéfní číselník s luminiscenčními indexy. Číselník má také okénko na pozici 3 hodiny, ve kterém je umístěn datum. Pro měření chronografu je na pozici 9 hodin ručka minut a sekundová ručka chronografu je umístěna na pozici 6 hodin. Formovaný silikonový řemínek zakončuje klasická spona na trn z ušlechtilé nerezové oceli. Hodinky jsou dodávány v luxusní krabičce se záručním listem a návodem.

Specifikace

KalibrVoděodolnostRozměry
Chronograf Miyota JS1520 ATM∅46 x 13mm

 

SkloPouzdroŘemínek
Minerální rovnéUšlechtilá nerezová ocel 316Silikonový, 22 mm, zapínání na trn

Specifikace

Kalibr
Chronograf Miyota JS15

Voděodolnost
20 ATM

Rozměry
∅46 x 13mm

Sklo
Minerální rovné

Pouzdro
Ušlechtilá nerezová ocel 316

Řemínek
Silikonový, 22 mm, zapínání na trn

Inspirace

Hodinky dostaly název podle použitého materiálu na ciferníku, jenž je znám pro své vynikající vlastnosti a zajímavý vzhled.

Carbon Fiber, v češtině znám také jako uhlíkové – karbonové vlákno je tenký, dlouhý pramen materiálů, který se skládá z atomů uhlíku. Velkou výhodou je krystalové složení uhlíku, které zaručuje pevnost materiálů. U hodinek PRIM jsme se rozhodli využít moderní technologie a materiály, které odpovídají požadavkům dnešní doby a jsou tak atraktivním doplňkem každého muže.

Zpracování hodinek zaujme všechny kolem Vás a zanechá opravdový dojem. Ostré a propracované linie pouzdra dodávají hodinkám ten správný sportovní vzhled a celkový dojem vyzdvihuje barevná eloxovaná šroubovací korunka. Sportovní hodinky by nebyly sportovní bez většího označení vodotěsnosti, to model PRIM Carbon Fiber splňuje na jedničku, a to díky 20 ATM, které zaručuje vysokou odolnost a kvalitu.

Provedení

Pestrá barevná nabídka hodinek PRIM Carbon Fiber byla navrhnuta naším grafikem tak, aby zaujala rozmanité charaktery ve světě adrenalinu a rychlých aut. Hodinky jsou vypracované do posledního detailu, šroubovací korunka ladí s barevným provedením na otočné luntetě s jednosměrnou aretací, ale také s ručičkami chronografu a stopkami.

Další limitované edice

 • Prim primátor
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM ŠTEFANIK
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM DAKAR 2023
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM METEORITE
  anemptytextline
  více o kolekci
 • LETOUN ZLÍN Z-XII
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • SYMBOL ČSR
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • AVIATOR
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • SPORT CYCLING 2022
  anemptytextline
  Více o kolekci
Navštivte naši firemní prodejnu
Kontakt
+ 420 558 441 193
obchod@prim-hodinky.cz
Adresa
Příborská 1473
738 02 Frýdek-Místek
Otevírací doba
Po-Pá     8:00-16:00
Polední pauza 12.00-12.30

Rádi vás obsloužíme i po 16.00 hod. na základě předchozí telefonické či mailové domluvy.

Další prodejny