O kolekci

Spolupráce tradiční české hodinářské značky s Josefem Klírem začala v rámci týdenního soustředění soutěže Pretty Woman ČR. Návrháře, který modelky a moderátorky soutěže pravidelně obléká, zaujala možnost vytvořit kolekci hodinek, které budou zároveň originální a cenově dostupné. Vznikla tak originální limitovaná kolekci hodinek s moderním českým designem.

„Ne všechny ženy mají příležitost obléknout si moje šaty, a to z různých důvodů. Jsem rád, že budou moci sáhnout po stylovém módním doplňku v podobě hodinek, kterým jsem vdechl život,“  říká s nadšením o kolekci Josef Klír.

Hodinky PRIM by Josef Klír jsou určeny nejen finalistkám soutěže Pretty Woman ČR, ale především Vám. Dobrou zprávou pro všechny milovníky módy jistě je, že se nám podařilo udržet i u limitované kolekce zajímavé ceny, díky kterým jsou hodinky dostupné pro každého. Hodinky PRIM by Josef Klír nabízíme ve třech modelových řadách, dva dámské modely Pretty Woman a Alcyon doplňuje také model pro pány pod označením Retrograde.

Josef Klír

Josef Klír (*12. 5. 1972) je jedním z nejznámějších a nejvýraznějších módních návrhářů české módní scény. Absolvoval střední oděvní školu v Liberci a již během studií začal navrhovat kostýmy pro populární české zpěvačky i modelku Evu Herzigovou. Od té doby jeho hvězda dále stoupá. Navrhoval šaty pro Miss ČR a SR, kostýmy do videoklipu Black Milk, či image party po společné akci Moet/Christian Dior v Praze. Oblékal také moderátory a finalisty pěvecké soutěže SuperStar. Dvakrát získal titul Návrhář roku v soutěži Svatební šaty.

V roce 1999 si na pražské Malé Straně otevřel módní ateliér, kde představil značku Josef Klír definitely in! a džínovou módu s označením JKJ. V roce 2005 uvedl svou první kolekci spodního prádla a o rok později s kolekcí Jaro 2007 debutoval na newyorském týdnu módy. Jeho autorská přehlídka v roce 2006 v pražském hotelu Hilton byla vyhlášena Přehlídkou roku v ČR.

Smyslné až provokativní modely Josefa Klíra jsou určeny zejména pro zájemce o originální módu, kteří nemají obavy budit pozornost. Josef Klír spojuje zdánlivě nekombinovatelné barvy, vzory a materiály, takže majitelé jeho modelů jsou ve společnosti doslova nepřehlédnutelní.

Specifikace

KalibrVoděodolnostRozměry
Pretty Woman: Quartz
Alcyon: ruční/automatický nátah
Retrograde: 2545, automatický nátah
5 ATMPretty Woman: ∅36 x 10 mm, 115 g
Alcyon: ∅35 x 13 mm, 125 g
Retrograde: ∅44 x 14 mm, 206 g

 

SkloPouzdroŘemínek
Pretty Woman: safírové rovné
Alcyon: safírové vypouklé
Retrograde: safírové vypouklé
Ušlechtilá nerezová ocel 316Ocelový, zapínání na tzv. motýlek
Pretty Woman: 18 mm
Alcyon: 16 mm
Retrograde: 22 mm

Specifikace

Kalibr
Pretty Woman: Quartz
Alcyon: ruční/automatický nátah
Retrograde: 2545, automatický nátah

Voděodolnost
5 ATM

Rozměry
Pretty Woman: ∅36 x 10 mm, 115 g
Alcyon: ∅35 x 13 mm, 125 g
Retrograde: ∅44 x 14 mm, 206 g

Sklo
Pretty Woman: safírové rovné
Alcyon: safírové vypouklé
Retrograde: safírové vypouklé

Pouzdro
Ušlechtilá nerezová ocel 316

Řemínek
Ocelový, zapínání na tzv. motýlek
Pretty Woman: 18 mm
Alcyon: 16 mm
Retrograde: 22 mm

Modely

PRIM JKJ

PRETTY WOMAN

Dámské společenské multifunkční mechanické hodinky s automatickým natahováním jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli leštěné do vysokého lesku. Pod safírovým sklíčkem jistě zauje netradiční černý číselník s tyrkysovými prvky a především asymetricky umístěná sekundová ručka na pozici 6 hodin. Elegantní náramek z ušlechtilé nerezové oceli s nízkou sponou tzv. motýlkem umocňuje společenský charakter hodinek.

PRIM JKJ

ALCYON

Dámské módní multifunkční hodinky osazené mechanickým kalibrem s automatickým natahováním mají pouzdro z ušlechtilé nerezové oceli leštěné do vysokého lesku. Na číselníku krytém konkávním safírovým sklem jsou umístěny užitečné funkce jako jsou datumovka, čítač měsíce a dne v týdnu, ukazatel času ve 24 hodinovém formátu a denní fáze. Elegantní náramek z ušlechtilé nerezové oceli s nízkou sponou tzv. motýlkem umocňuje společenský charakter hodinek.

PRIM JKJ

ALCYON

Dámské módní multifunkční hodinky osazené mechanickým kalibrem s automatickým natahováním mají pouzdro z ušlechtilé nerezové oceli leštěné do vysokého lesku. Na číselníku krytém konkávním safírovým sklem jsou umístěny užitečné funkce jako jsou datumovka, čítač měsíce a dne v týdnu, ukazatel času ve 24 hodinovém formátu a denní fáze. Elegantní náramek z ušlechtilé nerezové oceli s nízkou sponou tzv. motýlkem umocňuje společenský charakter hodinek.

PRIM JKJ

RETROGRADE

Pánské společenské automatické multifunkční hodinky s datem a duálním časem. Masivní pouzdro vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli upravené kartáčováním je kryto konkávním safírovým sklem, které zvýrazňuje netradiční konstrukci číselníku s centrálně umístěnou sekundovou ručkou a dvěma samostatnými hodinovými číselníky s možností nastavení druhého časového pásma. Výjimečný jaké také retrográdní ukazatel data na pozici 6 hodin. Společenský charakter hodinek skvěle doplňuje náramek s nízkou sponou, tzv. motýlkem.

Provedení

Hodinky z kolekce PRIM JKJ nabízíme v limitované kolekci hodinek pro dámy a pány, a to v kombinaci tyrkysově modré a stříbrné verze ciferníku. Hodinky inspirované módními trendy a designem jednoho z předních návrhářů české módní scény.

Další limitované edice

 • Prim primátor
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM ŠTEFANIK
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM DAKAR 2023
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM METEORITE
  anemptytextline
  více o kolekci
 • LETOUN ZLÍN Z-XII
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • SYMBOL ČSR
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • AVIATOR
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • SPORT CYCLING 2022
  anemptytextline
  Více o kolekci
Navštivte naši firemní prodejnu
Kontakt
+ 420 558 441 193
obchod@prim-hodinky.cz
Adresa
Příborská 1473
738 02 Frýdek-Místek
Otevírací doba
Po-Pá     8:00-16:00
Polední pauza 12.00-12.30

Rádi vás obsloužíme i po 16.00 hod. na základě předchozí telefonické či mailové domluvy.

Další prodejny