O kolekci

Snápadem vytvořit edici pro Libora Podmola jsme přišli přesně před rokem, a to právě na motorkářském závodě, který všichni příznivci tohoto sportu znají jako Branky na Moravě, nebo také „Memoriál Libora Podmola“.

Pro naši rodinnou firmu je spojení s Liborem mnohem užší, neboť pocházíme ze stejného kraje a pojilo nás přátelství s jeho otcem – Liborem Podmolem starším.

Edice hodinek PRIM Podmol Brothers je navržena ve spolupráci s Liborem Podmolem a našim týmem grafického studia. Zadání na vytvoření edice zněla jasně: vytvořit „cool FMX“ hodinky, které jsou připomenutím úspěchů Libora Podmola během jeho dosavadní kariéry. Dalším velkým podnětem pro vytvoření osobní speciální edice hodinek je také plán Libora odstartovat na nejprestižnějším závodě Dakar Rally 2021. Doufáme, že mu tyto hodinky pomohou v jeho úsilí dosáhnout jeho dalšího vytouženého cíle v tomto extrémně náročném a nebezpečném sportu.

Vyrobili jsme 100 kusovou limitovanou sérii pánských hodinek, které jsou kromě moderního sportovního designu synonymem pro kvalitu a odolnost. Hodinky inspirované dobrodružstvím Libora Podmola a jeho týmu. První edice si pro FMX milovníky připravila hned několik originálních vychytávek a zajímavých detailů.

Limitovaná série 100 kusů hodinek s originálním sériovým označením na pouzdře hodinek.

MAKE LOVE – RIDE BIKES – ENJOY LIFE
W01P-13115-PODMOL BROTHERS_01

PRIM Podmol Brothers

Multifunkční hodinky s chronografem jsou vyrobené z broušené ušlechtilé nerezové oceli 316 L a následně upravené metodou IPB v matné šedé barvě. Do pouzdra je vsazen švýcarský quartzový strojek s chronografem kalibr Ronda 5030.D. Hodinky mají dno z leštěné ušlechtilé nerezové oceli s leptaným originálním textem, mottem PodmolBros a podpisem samotného Libora Podmola. Samozřejmostí je u tohoto modelu voděodolnost 10 ATM, což FMX jezdci otestují v extrémních podmínkách.

Pod odolným antireflexním safírovým sklíčkem je umístěn propracovaný číselník, který naši designéři zvolili se strukturou, která připomíná různé cesty „dobrodružství“, jež v životě volíme. Zajímavé jsou také navržené hodinové ručky ve tvaru šipky pokryté luminiscenční vrstvou pro snadný odečet času. Samotný sportovní vzhled hodinkám dodává černý tachymetrický kroužek se žlutými doplňky a samotné lumini indexy v ciferníku. Celkový vzhled pak podtrhuje navržená drsná korunka s vystouplým erbem „PB“.

Čítače chronografu se vzorem kruhů splňují následující funkce. Délka měření je znázorněna v čítači na pozici 9 hodin (měření do 30 minut). V číselníku na pozici 4 hodiny se nachází okénko, ve kterém je zobrazeno datum. Na pozici 3 hodiny je netradičně umístěna vteřinová ručka hlavního času. Na pozici 6 je umístěn čítač hodin (měření 12 hod), kolem kterého je zdůrazněna značka a název hodinek. Samotný text limited edition je decentně umístěn na spodní straně ciferníku. Hodinky jsou opatřeny kvalitním impregnovaným koženým řemínkem se žlutým prošitím.

Specifikace

KalibrVoděodolnostRozměry
Ronda 5030.D10 ATM∅45 x 12 mm, 110 g
SkloPouzdroŘemínek
Antireflexní safírové rovnéUšlechtilá nerezová ocel 316LKožený, 24 mm, zapínání na trn

Specifikace

Kalibr
Ronda 5030.D

Voděodolnost
10 ATM

Rozměry
∅45 x 12 mm, 110 g

Sklo
Antireflexní safírové rovné

Pouzdro
Ušlechtilá nerezová ocel 316L

Řemínek
Kožený, 24 mm, zapínání na trn

Provedení

Limitovaná série 100 kusů hodinek s originálním sériovým označením na pouzdře hodinek.

W01P-13115-PODMOL BROTHERS_01
Podmol Brothers

W01P.13115.A

KOUPIT

Provedení

Limitovaná série 100 kusů hodinek s originálním sériovým označením na pouzdře hodinek.

Podmol Brothers

W01P.13115.A

KOUPIT

Libor Podmol

XGAMES GOLD MEDAILIST – FIM WORLD CHAMPION

Libor se narodil do motorkářské rodiny. Svou první motorku dostal v deseti letech pod stromeček. Od svých 13 do 19 let závodil klasický motokros. Když v 19 letech objevil Freestyle Motocross, ihned si ho zamiloval a jak sám říká, změnil mu život.

Libor s Freestyle Motocrossem procestoval celý svět. Osobitý celovečerní dokument Martina Přívratského „Tomorrow will be better“ (můžete si stáhnout na iTunes), popisuje cestu Libora Podmola za titulem Mistra světa. Tento film dokonce získal i ocenění Český lev 2013.

V roce 2013 se stal prvním neamerickým jezdcem, který vyhrál disciplínu StepUP na olympiádě extrémních sportů Xgames. V roce 2015 se mu podařilo vyhrát závod mistrovství světa v Číně. Ke konci téhož roku prošel duchovní proměnou, začal se věnovat meditaci, józe a filosofii. V roce 2016 Libor opět vyhrál XGames a v listopadu vydává svou první knihu Deník Libora Podmola.

V letošním roce Libor obdržel Státní vyznamenání, jako první motokrosový jezdec.

Source: www.liborpodmol.com

Další limitované edice

 • Prim primátor
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM ŠTEFANIK
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM DAKAR 2023
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM METEORITE
  anemptytextline
  více o kolekci
 • LETOUN ZLÍN Z-XII
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • SYMBOL ČSR
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • AVIATOR
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • SPORT CYCLING 2022
  anemptytextline
  Více o kolekci
Navštivte naši firemní prodejnu
Kontakt
+ 420 558 441 193
obchod@prim-hodinky.cz
Adresa
Příborská 1473
738 02 Frýdek-Místek
Otevírací doba
Po-Pá     8:00-16:00
Polední pauza 12.00-12.30

Rádi vás obsloužíme i po 16.00 hod. na základě předchozí telefonické či mailové domluvy.

Další prodejny