O kolekci

Vkolekci PRIM Senator jsme pro Vás připravili exkluzivní pánské hodinky, které v sobě spojují eleganci klasiky se sportovním nádechem. Jejich výjimečnost umocňuje mimo jiné použití hned několika netradičních řešení spolu se špičkovým kalibrem, broušeným pouzdrem z ušlechtilé nerezové oceli a kvalitním koženým řemínkem. Nedílnou součástí je balení v luxusní krabičce.

Na první pohled zaujme dvojice korunek, z nichž jedna slouží tradičně k natahování mechanického kalibru, zatímco druhá ovládá otočnou tachymetrickou lunetu pohybující se po obvodu ciferníku. Druhá statická tachymetrická stupnice je součástí reliéfního číselníku s výraznými indexy v barvě pouzdra a průhledem na pracující strojek. Číselník chrání vypouklé minerálním sklo, které je vsazeno také do víčka jako průhled na rotor zajišťují dotahování strojku.

Specifikace

KalibrVoděodolnostRozměry
82S0, 21 600 kmitů/h3 ATM∅44 x 13 mm, 104 g

 

SkloPouzdroŘemínek
Minerální vypoukléUšlechtilá nerezová ocel 316Kožený, 24 mm, zapínání na trn

Specifikace

Kalibr
82S0, 21 600 kmitů/h

Voděodolnost
3 ATM

Rozměry
∅44 x 13 mm, 104 g

Sklo
Minerální vypouklé

Pouzdro
Ušlechtilá nerezová ocel 316

Řemínek
Kožený, 24 mm, zapínání na trn

Tachymetrická stupnice

Hodinky PRIM Senator disponují hned dvojitou tachymetrickou stupnicí z nichž jedna se pohybuje pomocí otočné lunety a druhá statická je přímo součástí ciferníku.

Tachymetrické stupnice slouží k určení průměrné rychlosti pohybujícího se objektu na přesně stanoveném úseku, obvykle 1 km. Využít se může kupříkladu při jízdě po dálnici, kdy v místě označení kilometru nastavíme otočnou tachymetrickou stupnici počátkem na místo, kde se nachází sekundová ručička a poté při dosažení dalšího označení kilometru odečteme hodnotu průměrné rychlosti podle toho, na kterou hodnotu tachymetru v tu dobu ukáže sekundová ručička.

Součástí otočné tachymetrické lunety je navíc 24 hodinová stupnice, která slouží jako ukazatel aktuálního času v druhém časovém pásmu, a to včetně rozlišení, zda je v daném časovém pásmu ráno nebo večer.

Provedení

Hodinky z kolekce PRIM Senator nabízíme v provedeních se stříbrnou, zlatou a růžovo-zlatou povrchovou úpravou pouzdra z ušlechtilé nerezové oceli, čtyřech barevných provedeních reliéfního číselníku s tachymetrickými stupnicemi a kvalitním tmavě hnědým nebo modrým koženým řemínkem s kontrastním prošitím bílou nití.

Senator A

W01P.13022.A

KOUPIT
Senator B

W01P.13022.B

KOUPIT
Senator C

W01P.13022.C

KOUPIT
Senator D

W01P.13022.D

KOUPIT

Další limitované edice

 • Prim primátor
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM ŠTEFANIK
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM DAKAR 2023
  anemptytextline
  více o kolekci
 • PRIM METEORITE
  anemptytextline
  více o kolekci
 • LETOUN ZLÍN Z-XII
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • SYMBOL ČSR
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • AVIATOR
  anemptytextline
  Více o kolekci
 • SPORT CYCLING 2022
  anemptytextline
  Více o kolekci
Navštivte naši firemní prodejnu
Kontakt
+ 420 558 441 193
obchod@prim-hodinky.cz
Adresa
Příborská 1473
738 02 Frýdek-Místek
Otevírací doba
Po-Pá     8:00-16:00
Polední pauza 12.00-12.30

Rádi vás obsloužíme i po 16.00 hod. na základě předchozí telefonické či mailové domluvy.

Další prodejny